06 / 07 / 2022

Bu hafta piyasaları sallayan gümüşü neler bekliyor? Gümüş fiyatları ne olur?

Bu hafta piyasaları sallayan gümüşü neler bekliyor? Gümüş fiyatları ne olur?

Gümüş fiyatları bu hafta ani düşüşü ile piyasaları salladı. Gümüş fiyatlarında bu hafta büyük kayıplar yaşandı. Yatırımcıları ise panik içinde gümüş fiyatlarının ne olacağını merak ediyor? Peki gümüş fiyatları ne olur?GÜMÜŞ FİYATLARI NE OLUR?

Gümüş yatırımcıları için düşüşlerin görüldüğü bu günlerde alım için tam zamanı olduğunu söyleyen uzmanlar bu seviyeler  gümüş için alım fırsatı doğurduğunu belirtti. Peki gümüş yükselir mi? Gümüş fiyatları artar mı?

Gümüş fiyatları altın ile düşüp altın ile yükseliyor. Altın fiyatlarında bu hafta değer kayıpları yaşandı. Altının düşmesi ile gümüş fiyatlarında da gerileme meydana geldi. Analistlere göre Temmuz ayında altın ve gümüş için büyük atak bekleniyor. Gram altında 1200-1450 lira beklentisi gümüşte ise 12 lira seviyesinin olacağı belirtildi. 

Yastık altında euro saklayanlar dikkat! Euro/TL bu hafta ne oldu, gelecek hafta ne olacak? 

Altının kaderi yeniden yazılıyor! Altın fiyatları ne olur? Altın düşecek mi, yükselecek mi?

Doların krallığı ne zamana kadar devam edecek? Dolar bu hafta ne olur?Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.