07 / 07 / 2022

Bursa Çelebi'ye modern kompleks inşa ediliyor!

Bursa Çelebi'ye modern kompleks inşa ediliyor!

Yenişehir’de çıkan bir yangında küle dönen Çelebi Köy Konağı, iki adet kahve, kooperatif binası, berber ve misafirhane, muhtarlık ve sağlık merkezi olarak modern kompleks şeklinde yeniden bölgeye kazandırılıyor.
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Yenişehir temasları kapsamında Çelebi Köyü Konağı’nı da ziyaret etti. Kaba inşaatı biten ve ince işçilikleri başlayan komplekste Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik’le beraber incelemelerde bulunan Başkan Altepe, Çelebi Köyü’nün ihtiyacı olan muhtarlık binası, köy kahvesi, düğün salonu ve çeşitli hizmet birimlerini bünyesinde tutan çok amaçlı salonun en kısa sürede hizmete alınacağını söyledi. 300 metrekare taban alana sahip 2 katlı konağın kaba inşaatının tamamlandığını ve ince işçiliklerinin başladığını belirten Başkan Altepe, “Yapılacak çevre düzenlemesiyle birlikte bölgeye hizmet etmiş olacak. İnşallah en kısa sürede açılışını gerçekleştireceğiz. Katkılarından dolayı Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik ve ekibini teşekkür ediyorum” dedi.


Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik ise ilçenin bir ihtiyacının daha karşılanması nedeniyle Başkan Altepe’ye teşekkür etti. Bu tür çalışmaların bölge insanı açısından önemli olduğunu, Çelebi Köyü’ne yapılan konağın da halkın birçok ihtiyacının karşılanması noktasında aracılık edeceğini vurgulayan Çelik, ”Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, her türlü yatırımı yerinde inceleyerek bize adeta çalışma azmi veriyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olur inşallah” diye konuştu.Bursa Büyükşehir Belediyesi
Haber Bursa Hayat Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


Yenişehir'de çıkan bir yangında küle dönen Çelebi Köy Konağı, iki adet kahve, kooperatif binası, berber ve muhtarlık ve sağlık merkezi olarak modern kompleks şeklinde yeniden bölgeye kazandırılıyor. 


Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Yenişehir temasları kapsamında Çelebi Köyü Konağı'nı da ziyaret etti. Kaba inşaatı biten ve ince işçilikleri başlayan komplekste Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik'le beraber incelemelerde bulunan Başkan Altepe, Çelebi Köyü'nün ihtiyacı olan muhtarlık binası,köy kahvesi, dügün salonu ve çeşitli hizmet birimlerini bünyesinde tutan çok amaçlı salonun en kısa sürede hizmete alınacağını söyledi. 300 metrekare taban alana sahip 2 katlı konağın kaba inşaatının tamamlandığını ve ince işçiliklerinin başladığını belirten Başkan Altepe, "Yapılacak çevre düzenlemesiyle birlikte bölgeye hizmet etmiş olacak. İnşallah en kısa sürede açılışını gerçekleştireceğiz. Katkılarından dolayı Yenişehir Belediye Başkanıı Süleyman Çelik ve ekibini teşekkür ediyorum" dedi.Fatih ŞAMLI/Bursa Hayat
Haber Bursa'da Meydan Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Bursa'nın Yenişehir ilçesine bağlı Çelebi köyünde çıkan yangında küle dönen köy konağı yeniden yapılıyor. Yeni binada iki kahve, kooperatif binası, berber ve misafirhane, muhtarlık ve sağlık merkezi bulunacak. Komplekste Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik'le beraber incelemelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, çok amaçlı salonun en kısa sürede hizmete alınacağını söyledi. 300 metrekare taban alana sahip 2 katlı konağın kaba inşaatının tamamlandığını ve ince işçiliklerinin başladığını belirten Başkan Altepe, "Yapılacak çevre düzenlemesiyle birlikte bölgeye hizmet etmiş olacak. İnşallah en kısa sürede açılışını gerçekleştireceğiz. Katkılarından dolayı Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik ve ekibini teşekkür ediyorum" dedi. Yenişehir Belediye Başkanı Çelik ise ilçenin bir ihtiyacının daha karşılanması nedeniyle Başkan Altepe'ye teşekkür etti. Bursa'da MeydanHaber Bursa Olay'da şu şekilde yer aldı;


Yenişehir'de çıkan bir yangında küle dönen Çelebi Köyü konağı, modern bir kompleks olarak yeniden bölgeye kazandırılıyor. Kaba inşaatı tamamlanan bina kısa sürede hizmete açılacak. 

Yangında küle dönen Yenişehir Çelebi Köyü konağı yeniden bölgeye kazandırılırken, iki adet kahve, kooperatif binası, berber ve misafirhane, muhtarlık ve sağlık merkezi de olacak. 

Kaba inşaatı biten ve ince işçilikleri başlayan komplekste Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelikle birlikte incilemelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, en kısa sürede hizmete alınacağını söyledi. 

300 metrekare taban alana sahip 2 katlı konağın kaba inşaatının tamamlandığını ve ince işçiliklerinin başladığını belirten Altepe, "Yapüacak çevre düzenlemesiyle birlikte bölgeye hizmet etmiş olacak. İnşallah en kısa sürede açılışını gerçekleştireceğiz. Katküarından dolayı Yenişehir Belediye Başkam Süleyman Çelik ve ekibine teşekkür ediyorum" dedi. 

Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik ise ilçenin bir ihtiyacının daha karşılanması nedeniyle Başkan Altepe'ye teşekkür etti. Bu tür çalışmaların bölge insanı açısından önemli olduğunu ve Çelebi Köyü'ne yapılan konağın da halkın birçok ihtiyacının karşılanması noktasında aracılık edeceğini vurguladı" diye konuştu. Olay