Büyükçekmece Toskana Vadisi Evleri!

Büyükçekmece Toskana Vadisi Evleri!

Firma: Emaar Türkiye-Arıkan Yapı

Proje: Toskana Vadisi 3.Faz


Tek katlı villa yaşam konsepti olarak tasarlanan Büyükçekmece Toskana Vadisi Evleri 3. faz projesinde yer alan konutların alanları 179 metrekare ile 694 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.


Emaar Türkiye ile Arıkan Yapı ortaklığında yükselen Toskana Vadisi Evleri İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece'de inşa ediliyor. Proje 8 farklı tipte toplam 184 adet daireden meydana geliyor. 


Deniz ve göl manzarasına sahip konutların yer aldığı Büyükçekmece Toskana Vadisi Evleri 'nde konut teslimlerinin 2015 yılının Eylül ayında gerçekleşmesi planlanıyor. Projesinin ödeme planı kapsamında toplam bedelin yüzde 75'ini teslimde ödeme imkanı sağlıyor. 


Emaar Yapı Toskana Vadisi projesinde konut fiyatları 580 bin dolardan başlıyor, 2 milyon 260 bin dolara kadar yükseliyor. 5 bin 400 metrekare kapalı, 10 bin 500 metrekare açık sosyal tesis alanına sahip proje 1.068 dönüm alan üzerinde yayılıyor.


Büyükçekmece Toskana Vadisi Evleri; spa ve güzellik merkezi, yarı olimpik yüzme havuzu, açık tenis, squash, padel kortları ve özel stüdyo dersleri, basketbol ve futbol sahaları, binicilik spor kulübü, Toskana Çarşısı, Dolce Vita Spor, yaşam kulübü ve kids gym gibi sosyal alanlardan oluşuyor.


Toskana Vadisi Evleri iletişim!

Adres: G 84 Bulvarı Göl Vadisi 34500 Büyükçekmece / İstanbul


Toskana Vadisi satış ofisi iletişim

Telefon: 0 212 850 83 00

Web: http://www.toskanavadisi.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor