Çekmeköy Saklı Vadi Konakları’nda, Burçlar hızla yükseliyor!

Çekmeköy Saklı Vadi Konakları’nda, Burçlar hızla yükseliyor! Çekmeköy Saklı Vadi Konakları’nda, Burçlar hızla yükseliyor!

Firma: Burçlar Yapı

Proje: Çekmeköy Saklı Vadi Konakları

İstanbul’un ormanları ile ünlü gözde semti Çekmeköy’de yeni bir yaşam başlıyor. Hayatın merkezinde, doğanın kalbinde. Toplam 3 bin 243 metre kare alanda kurulu, 2 bloktan oluşmaktadır. 86 daire ve 8 mağazadan oluşan Çekmeköy Saklı Vadi Konakları 1+1, 2+1, 3+1  daire ve alışveriş mağazaları ile  konut alıcısına bol alternatif sunmaktadır. Farklı büyüklükte, yüksek kaliteli iç dekorasyonu ile toplam da 7 farklı daire tipi bulunmaktadır. Bir taraftan şehrin merkezinde bir taraftan da Çekmeköy Ormanlarına 5 dakika mesafesiyle, çok özel bir konumdadır.

Burçlar Yapının Yönetim Kurulu Başkanı Ökkeş Korkmaz proje haziran 2018 de başladıklarını şu ana kadar da 1.650 m3 beton döktüklerini dile getirdi. Projenin teslim tarihinden önce tamamlanacağını ileten Ökkeş Korkmaz, Çekmeköy’den proje alacakların mutlaka almadan önce Çekmeköy Saklı Vadi Konaklarını görmeleri gerektiğini dile getirdi.

Sadece lokasyonu değil, mimari çözümleriyle de  ayrıcalıklı. Hiçbir proje de bulamayacakları  teraslı 1+1’leri, çift balkon avantajlı 2+1 tipleriyle mimari anlamda da çok çok özel bir proje.

7 gün 24 saat özel güvenliği ve kapalı otoparkı sayesinde çocuklarınız her zaman güvende. Çocuk oyun parkları, süs havuzları, dinlenme locaları, fitness-hamam-sauna  ve kapalı havuzu ile Çekmeköy Saklı Vadi Konakları size konforlu bir yaşam sunuyor.  Hem de bu imkana 295.000 TL den başlayan fiyatlarla ulaşabilirsiniz. 

 

Tel: 0216 325 00 95  

Web: http://cekmekoysaklivadi.com/


projeye sor