CNR Emlak 2013 Fuarı 'nda Araplar'a Sapanca, Bursa ve Yalova'dan çok sayıda villa satıldı!

CNR Emlak 2013 Fuarı 'nda Araplar'a Sapanca, Bursa ve Yalova'dan çok sayıda villa satıldı! CNR Emlak 2013 Fuarı 'nda Araplar'a Sapanca, Bursa ve Yalova'dan çok sayıda villa satıldı!

CNR Emlak 2013 Fuarı, yerli ve yabancı ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. Fuarda sergilenen konut projelerinin tamamına yakını alıcı bulurken Araplar'a, Sapanca, Bursa ve Yalova bölgelerinden cok sayıda villa projeleri satıldı.
CNR Emlak 2013 Fuarı, yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından ilgiyle karşılandı. CNR EXPO Yeşilköy'de 05-08 Aralık 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen fuar, Suudi Arabistan basta olmak üzere cok sayıda Orta Doğu, Körfez ve AB ülkelerinden gelen yatırımcıları ağırladı. Fuarı 4.513'ü yurt dışından olmak üzere toplamda 19.325 profesyonel ziyaret etti. 


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ, Emlak Konut CYO ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü desteğinde gerçekleştirilen fuara, Suudi Arabistanlı yatırımcılar, ceplerine 500 milyon dolar koyarak geldiler. Aralarında Bin Ladin, Al Amuodi gibi sektörün öncü gruplarının da yer aldığı firmalar önümüzdeki yıl bu paranın 3 katı ile fuara alım için geleceklerini söylediler. Emlak 2013 Fuarı'na gelen Arap yatırımcılar yatırım için daire, oturum için ise villalara ilgi gösterdiler. Fuarda, Araplara, Sapanca, Bursa ve Yalova bölgelerinden cok sayıda villa projeleri satıldı. Fuar kapsamında Türkiye'ye gelen yatırımcılar yalnızca fuarda is bağlantıları yapmakla kalmadılar. Yatırımcılar 3. Köprü, Kanal İstanbul projelerine yakın yerlerde arsa avına çıktılar. Fuarı, Suudi Arabistan Kralfnın yeğeni prens Ahmad Bandar Al-Sider ziyaret etti. 


Star