CNR Emlak Fuarı'na yabancı yatırımcılar damga vurdu!

CNR Emlak Fuarı'na yabancı yatırımcılar damga vurdu! CNR Emlak Fuarı'na yabancı yatırımcılar damga vurdu!

Emlak sektörünün önde gelen firmalarının yer aldığı CNR Emlak Fuarı'nda, her bütçeye uygun 800 konut ve iş yeri projesi sergileniyor. 5 gün sürecek fuara özellikle yabancı yatırımcıların ilgisi büyük.Emlak sektörünün önde gelen firmalarının yer aldığı CNR Emlak Fuarı'nda, her bütçeye uygun 800 konut ve iş yeri projesi sergileniyor. 5 gün sürecek fuara özellikle yabancı yatırımcıların ilgisi büyük. 


Yaşayan istanbul maketi büyülüyor 

Bu yıl CNR Emlak Fuarı'nın ziyaretçilerine sürprizi istanbul Ticaret Odası'nın (İTO) istanbul'un tanıtımı amacıyla yaptırdığı 'Yaşayan İstanbul Maketi' oldu. Şehir maketinde gecesiyle, gündüzüyle, boğazda yüzen gemisiyle, her yönüyle yaşayan istanbul'un bir günü 5'er dakikalık şovlarla ziyaretçilere izletiliyor. 


EMLAK sektörünün önde gelen firmaları ve dev projelerin yer alacağı 'CNR Emlak 2015 - Konut, İşyeri Satınalma. Kiralama ve Finansman Fuarı' kapılarını açtı. CNR EXPO Yeşilköy'de bu yıl 3'üncüsü gerçekleşen fuar. Türkiye ve yakın coğrafyanın konut, işyeri, alışveriş merkezi yatırımcıları ile katılımcı firmalarını buluşturuyor. Her bütçeye uygun konut ve iş yerlerinin sergilendiği fuarda tüketiciler ve yatırımcılar, gayrimenkul sektörünün öncülerinin sunduğu özel avantajlarından yararlanma imkanı buluyor. 


5 BİN YABANCI 

CNR Emlak 2015 Fuarı'na, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük yatırımcı ve alıcı gruplar damga vurdu. Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Azerbaycan İran, Irak, Rusya, Yunanistan ve Umman gibi pek çok Ortadoğu, Körfez, Balkan ülkelerinden gelen yatırımcılar sektörün önde gelen projeleri ile buluşturuldu. 8 Kasım'a kadar devam edecek fuarın 5 bin yabancı yatırımcının ziyaret etmesi bekleniliyor. 


Akşam