CNR Emlak Fuarı'na yabancı yatırımcıların ilgilisi artıyor!

CNR Emlak Fuarı'na yabancı yatırımcıların ilgilisi artıyor!Fuarla ilgili değerlendirmede bulunan CNR EXPO Genel Müdürü Alkan Usta, CNR olarak sektörün yüzünü güldüren bir fuar organize ettiğimize inanıyoruz.


Türkiye'nin gözde sektörleri arasında olan gayrimenkul sektörü, dünyanın da gözdesi olma yolunda ilerliyor. CNR Emlak Fuarı'na sayılı günler kalmasına rağmen, yabancılardan gelen talep oldukça yüksek.


Son günlerde gündeme gelen gayrimenkul alan yabancılara vatandaşlık verilmesi konusu daha tam resmileşmemesine rağmen Türkiye sevdalısı yabancı alıcıların dikkatini çekti.


Emlak fuarına 5 binin üzerinde yabancı yatırımcı ve alıcının gelmesini bekleniyor. Fuarın hemen seçim sonrasında gerçekleştirilme gayrimenkul sektörüne ve Türkiye ekonomisine oldukça etkileyecek gibi.


Gayrimenkul sektörünün öncü firmaları CNR Emlak Fuarı'nda görücüye çıkaracakları 200 konut projelerinde özel avantajlar sunacaklar.


CNR EXPO Yeşilköy'de bu yıl 3'üncüsü gerçekleştirilecek fuar, Türkiye ve yakın coğrafyanın konut, iş yeri, alışveriş merkezi yatırımcıları ile katılımcı firmalarını buluşturacak. Her bütçeye uygun konut ve iş yerlerinin sergileneceği fuarda tüketiciler ve yatırımcılar, gayrimenkul sektörünün öncülerinin sunduğu özel avantajlarından yararlanacak. Fuardan maksimum düzeyde fayda sağlatmayı amaçlayan CNR Emlak, ziyaretçilerine, özel avantajları, 200 projenin aynı anda görüp değerlendirme imkanı, bankalardan en uygun krediyi seçme fırsatı, KDV avantajı, VIP dinlenme alanları, uzman konuşmacılardan seminerler gibi fırsatları bir arada sunacak.


4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında düzenlenecek CNR Emlak 2015 Fuarı'na, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük yatırımcı ve alıcı gruplar damga vuracak. Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Azerbaycan İran, Irak, Rusya, Yunanistan ve Umman gibi pek çok Orta Doğu, Körfez, Balkan ülkeleri ve Rusya'dan gelecek yatırımcı ve alıcılar sektörün önde gelen projelerini bir arada görme şansı yakalayacak. Afganistan da CNR Emlak 2015 Fuarı'na 80 kişilik alım heyetiyle katılarak, Türkiye'de yatırım yapmanın yollarını arayacak.


Yeni Akit