Damga Metro Göztepe Projesi!

Damga Metro Göztepe Projesi!


Firma: Damga Konut Yapı A.Ş

Proje: Damga Metro Göztepe


Damga Metro Göztepe Projesi 8 bin 83 metrekare alan üzerine Damga Konut Yapı A.Ş tarafından inşa ediliyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 15 indirim sağlanıyor...


Damga Konut Yapı A.Ş imzasıyla hayata geçirilen Damga Metro Göztepe Projesi toplam 273 daireden oluşuyor. Proje İstoç, Oto Center ve Ticari Kurumlara, 3. Havalimanı yolu, TEM ve Basın Ekspres'e de yakın mesafede yer alıyor.  


Ön satış sürecinde olan Metro Göztepe Konut projesinde 3+1 daireler olacak. Projede dairelerin büyüklükleri 120 metrekare, 125 metrekare, 128 metrekare, 130 metrekare büyüklüğünde tasarlanıyor.  


İstanbul Bağcılar'da en büyük kentsel dönüşüm projelerinden olan  Damga Metro Göztepe  projesinde toplam 273 konut daire bulunuyor. Proje 8 bin 83 metrekare alana sahip.


Damga Metro Göztepe Projesi fiyat listesine göre projede dairelerin metrekare bazında fiyatları 4 bin 750 TL'den başlıyor. Yüzde 20 peşinat ve 30 aya varan vade imkanı sunulan projede peşin ödemelerde yüzde 15 indirim imkanı da sağlanıyor. 


Göztepe Damga Metro Evleri'nde, kamelyalar, süs havuzları, spor tesisleri, hamam, sauna, otopark gibi olanaklar da sunuluyor. 


Telefon: 0212 550 08 88  

Web: http://www.damgametrogoztepe.com 

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.comprojeye sor