29 / 03 / 2023

Demir fiyatlarına zam üstüne zam! Güncel demir fiyatları! 1 Ekim 2022 fiyat listesi

Demir fiyatlarına zam üstüne zam! Güncel demir fiyatları! 1 Ekim 2022 fiyat listesi

İnşaat sektörünün en önemli temel malzemeleri olan demir fiyatları ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Demir fiyatlarına bu hafta peş peşe zamlar yaşandı. Peki bugün inşaat demir fiyatları kaç lira oldu? İşte  1 Ekim 2022 demir fiyat listesi...Demir fiyat listesi hemen hemen her gün değişim gösteriyor. Demir fiyatlarındaki değişimler, dolarda gelişen dalgalanmalar sebebi ile oluyor. Peki demir fiyatları bugün ne kadar oldu? Güncel demir fiyatları kaç TL? 2022 demir fiyatları kaç lira? İşte 1 Ekim 2022 demir fiyatları...

DEMİR PİYASASINDA SON DURUM!

Demir fiyatları, sektörün ilgilileri ve müteahhitler tarafından oldukça merak konusu. Geçtiğimiz gün ise fabrikalar inşaat demiri için 680-705 dolar + KDV şeklinde fiyatlandırma yaptılar. İç piyasada alımlar ise bu hafta geçen haftaya kıyas ile daha güçlü konuma gelmiş durumda.

Fabrikalar istemiş oldukları satış tonajlarını bu hafta oldukça iyi bir şekilde yakaladılar. Ekim ayında doğalgaz ve elektriğe gelen zam haberleri piyasayı tedirgin etti ve aynı zamanda tüccarlar bu haftayı alım yaparak değerlendirmiş oldular. Nihai tüketici talebi de geçtiğimiz haftaya göre bir miktar artış gerçekleşti.

Demir fiyatları ile birlikte hurda fiyatları ise ithal hurda ve yerli hurda fiyatları yeni alımlar ile birlikte yükselişe geçti. Cevher fiyatları haftayı yatay seviye ile tamamladı.

Demir fiyatlarına zam üstüne zam! Güncel demir fiyatları! 1 Ekim 2022 fiyat listesi

Peki bugün güncel demir fiyatları kaç lira? İnşaat demir fiyatları bugün kaç TL oldu? İşte güncel inşaat demir fiyat listesi 1 Ekim 2022...

 
Geri Dön