26 / 03 / 2023

Dev bankalarda son dakika depremi!  Ziraat, Garanti, Halkbank, ING... Bu habere bakmadan kredi çekmeyin! 

Dev bankalarda son dakika depremi!  Ziraat, Garanti, Halkbank, ING... Bu habere bakmadan kredi çekmeyin! 

İhtiyaç, konut ve taşıt kredi faiz oranlarında son dakika! İşte 12 Eylül 2022 Halkbank, Vakıfbank, Ziraat, Garanti, HSBC, Denizbank, ING, QNB Finansbank, İş bankası ve TEB ihtiyaç, konut ve taşıt kredi faiz oranları…İhtiyaç, konut ve taşıt kredi faiz oranlarında son dakika! Bankalar, resmi internet sitelerinde peş peşe açıklandı. Vatandaşlar, banka banka faiz oranlarını araştırmaya başladı. Halkbank, Vakıfbank, Ziraat, Garanti, Denizbank, ING, QNB Finansbank, HSBC, İş bankası ve TEB; ihtiyaç, konut ve taşıt kredi faiz oranları belli oldu.

İşte 12 Eylül 2022 Halkbank, Vakıfbank, Ziraat, Garanti, HSBC, Denizbank, ING, QNB Finansbank, İş bankası ve TEB ihtiyaç, konut ve taşıt kredi faiz oranları…
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön