11 / 08 / 2022

Dolar bayram arefesinde güçlendi! Dolar 15 lira sınırına dayandı

 Dolar bayram arefesinde güçlendi! Dolar 15 lira sınırına dayandı

Dolar/TL milyonlar tarafından yakından takip ediliyor. Dolar fiyatları bayram arefesinde 15 lira sınırında dayandı. Peki bugün dolar/TL ne kadar? Dolar alış satış fiyatı kaç lira? Analistlerden gelen dolar yorumları neler? İşte 30 Nisan 2022 dolar/tl kuru...Şerife Aydın

Dolar kuru diğer para birimleri karşısında gittçe değer kazanmaya devam ederken bugün güne yükselişle başladı. Güçlü dolar kuru bayram arefesinde  değerlenmeye devam ediyor. Dolar bugün 30 nisan sabahında 15 lira sınırına dayandı.

 Dolar bayram arefesinde güçlendi! Dolar 15 lira sınırına dayandı

Peki bugün dolar/TL ne kadar? Dolar alış satış fiyatı bugün kaç lira? Analistlerden gelen dolar yorumları neler? İşte 30 Nisan 2022 güncel dolar/TL...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.