18 / 08 / 2022

Doları adım adım bilen Selçuk Geçer büyük kırılma yaşanacak dedi! Dolar için hem rakam hem de tarih açıkladı

Doları adım adım bilen Selçuk Geçer büyük kırılma yaşanacak dedi! Dolar için hem rakam hem de tarih açıkladı

Ünlü Ekonomist Selçuk Geçer dolar kurunun 17 lirayı her an geçebileceğini söyleyerek, yıl sonu tahminini açıkladı.Dolar ve gram altında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme etkisi devam ederken, yatırımcılar yaşanan sürecin ne kadar daha süreceğini merak ediyor. 

Dolar tahminleriyle bilinen Selçuk Geçer, yüzde 75'i gören enflasyon için alınan tedbirlerin yetersiz olduğunu ve yıl sonunda 104'lü rakamları yaşayacağımızı iddia etti. Ünlü ekonomist Geçer, enflasyonla beraber doların da geleceği seviyeyi açıkladı.

Doları adım adım bilen Selçuk Geçer büyük kırılma yaşanacak dedi! Dolar için hem rakam hem de tarih açıkladıSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.