25 / 09 / 2022

Dolar/TL yatay seyrine devam ediyor! İşte 4 Nisan 2022 son dakika dolar kuru...

Dolar/TL yatay seyrine devam ediyor! İşte 4 Nisan 2022 son dakika dolar kuru...

Dolar almak isteyenler ve yatırımcılar tarafından yakından takip edilen dolar haftanın ilk gününde, şu dakikalarda 14,72 lira seviyesinde işlem görüyor. Peki dolar/TL bugün kaç lira oldu? İşte son dakika dolar kuru...Büyük ve küçük ölçekli yatırımcılar tarafından yakından takip edilen dolar kuru güne yatay bir şekilde başladı. Dolar kuru kapanışta alış fiyatı 14,69, satış fiyatı ise 14,72 lira oldu.  Peki bugün dolar kuru kaç TL seviyesinde güne başladı? Dolar alış satış fiyatları sabah saatlerinde kaç lira oldu?

Dolar kuru geçtiğimiz hafta boyunca yatay seviyelerde işlem görürken, nisan ayının ilk haftasında da aynı seyrine devam ediyor. Dolar kuru Mart ayı içerisinde en dip seviyeyi 5 Mart günü 14 lira seviyesi ile görürken, en yüksek seviyesini ise 11 Mart'ta 14,96 ile gördü. 

Dolar/TL yatay seyrine devam ediyor! İşte 4 Nisan 2022 son dakika dolar kuru...

DOLAR/TL GÜNE NASIL BAŞLADI?

Dolar kuru yatay seyrine Nisan ayının ilk haftası da devam ediyor. Peki dolar kurunun yönünü ne etkliliyor? Dolar kuruna yön veren gelişmeler özetle şu şekilde; Rusya Ukrayna arasındaki olumsuz gelişmelerin yerini olumlu gelişmelere bırakması dolar kurunda yönünü sabitledi. Rusya Ukrayna'nın güney ve doğu bölgeleri hariç diğer bölgelerden çekiliyor.  İrpik Belediye Başkanı Aleksandr Markuş bölgenin düşman işgalinden arındırıldığını duyurdu. Kiev bölgesi tamamen Rus işgelinden temizlendiğini açıkladı. Gelen bu olumlu haberler dolar kurunun seviyesini sabitledi. Peki dolar bugün kaç lira? İşte 4 Nisan 2022 dolar kuru..
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön