Ege-koop'un Menemen Villakent'teki son 100 arsası satışa çıktı!

 Ege-koop'un Menemen Villakent'teki son 100 arsası satışa çıktı!81. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda stant açan Ege-Koop'un başlattığı, 'faizsiz-kefilsiz-koşulsuz-12 taksit imkanlı arsa' kampanyası İzmir ve dışından gelen vatandaşların yoğun ilgi ve talebiyle


81.  İzmir  Enternasyonal Fuarı'nda stant açan Ege-Koop'un başlattığı, 'faizsiz-kefilsiz-koşulsuz-12 taksit imkanlı arsa' kampanyası İzmir ve dışından gelen vatandaşların yoğun ilgi ve talebiyle karşılaştı. Ege-Koop, 1000 bahçeli konutun bulunduğu Villakent'teki yüz adet imarlı ve tapulu arsayı, 5 bin lira peşin ve 12 taksit imkanı ile satışa sundu.

Büyüklükleri 382 metrekare ile 771 metrekare arasında değişen arsalar, Türkiye'nin en hızlı büyüyen ve halihazırda 5 bin öğrenciye eğitim veren Gediz Üniversitesi'nin yanıbaşında ve İzmir'in turizm merkezlerinden Foça'ya da sadece 25 kilometre mesafede olunca büyük ilgi gördü. Arsa sahibi olmak isteyen vatandaşlardan bir bölümü fuardaki Ege-Koop standını doldururken, bir kısmı da Ege-Koop Genel Merkezi'ni telefon yağmuruna tuttu. İzmir'in dışında İstanbul, Ankara, Bursa, Kayseri gibi kentlerden de yoğun talebin olduğu kampanyanın ilk gününde birçok arsa sahiplerini buldu.

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, arsalara olan ilgiyi beklediklerini belirterek, "Arsalar, Menemen Ovası ve harika körfez manzaralı, müstakil, imarlı ve mimari projelidir. Türkiye'nin en hızlı büyüyen vakıf üniversitesi Gediz Kampüsü'nün hemen yanıbaşında, prestijli bir bölgede geleceğine yatırım yapmak isteyenlere sadece fuara yönelik hazırladığımız bu kampanyayı kaçırmamalarını tavsiye ediyorum. İlk günden birçok arsa satıldı bile" diye konuştu.

Prestijli bir bölgede ev sahibi olmak ve geleceğine yatırım yapmak isteyenlerin bu fırsatı kaçırmaması gerektiğini kaydeden Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Daha önce satışa sunduğumuz arsalar adeta kapanın elinde kalmıştı. Gerçekten yoğun bir taleple karşılaşmıştık. O günden bu yana da yeni satışlar yapmamız için yoğun bir şekilde istek aldık. Şimdi de bunu karşılıksız bırakmayıp, İzmir'in en önemli organizasyonlarından birinde, İzmir Fuarı'nda böyle bir kampanya yapmayı uygun bulduk. Zaten daha ilk günden itibaren de ilgi had safhaya ulaştı. Çok sayıda satış gerçekleşti. Villakent arsaları, Menemen Ovası ve körfez manzaralı, müstakil, tapulu, imarlı ve mimari projeli arsalardır. İsteyenler, uygun fiyatlı, kefilsiz, koşulsuz, faizsiz 12 taksit fırsatını iyi değerlendirmelidir."

'Bu fiyatlara bırakın imarlı arsayı herhangi bir tarla' dahi alınamayacağını öne süren Aslan, "Ege-Koop son dönemlerin en flaş kampanyasını gerçekleştiriyor. 100 kişi bu şansı elde edebilecek" diye noktaladı sözlerini.

Arsalar hakkında bilgi: "Ege-Koop'un 2 milyon metrekarelik alanda gerçekleştirdiği ve 1000 bahçeli konutun bulunduğu Villakent, kısa süre içerisinde İzmir'e kimlik kazandıracak en önemli kent modellerinden biri haline geldi. Bölgeye 100 bine yakın ağaç dikildi, 30 bin metrekarelik 10 ayrı park düzenlemesi yapıldı, 70 bin bitki çeşidi ve üzüm bağlarına yer verildi. Bölge Gediz Üniversitesi Kampusü'ne 3, Aliağa-Menderes Hızlı Tren İstasyonu'na 5 dakika, Foça'ya 25, İzmir'e 35 kilometre uzaklıkta."