Ege Yapı'dan Hasköy ve Çekmeköy'e iki yeni proje!

Ege Yapı'dan Hasköy ve Çekmeköy'e iki yeni proje!

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kabadayı, "2020'nin ikinci yarısında 210 milyon TL yatırımla iki yeni projeye başlayacağız. Hasköy'de 110 milyon TL yatırımla karma proje geliştireceğiz. Çekmeköy'de ise 100 milyon TL yatırım değerinde yeni bir proje daha planlıyoruz" diye konuştu...


Merkez Bankası'nın faiz indirimleri gayrimenkul sektörünü hareketlendirdi. Mevduat faizlerinin inmesi parayı yatırım amaçlı bankada tutan vatandaşı konut almaya yönlendirdi.

Sabah'ta yer alan habere göre; Faizlerin inmesi ve 2020'de ekonominin canlanacağı belirtileriyle Ege Yapı, 2 yeni projenin temelini atmaya karar verdi. 

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, faiz indirimleriyle satış ofislerine gelen müşteri sayısının 4 kat arttığını söyledi. Kabadayı, "Son iki aydır 2+1 ve 4+1 evlerin satışı hızlandı. Bankadan çözülen para nakit peşin indirimi için konuta yöneldi" diye konuştu.

Kabadayı, projelerle ilgili bilgi verdi. Kabadayı, "2020'nin ikinci yarısında 210 milyon TL yatırımla iki yeni projeye başlayacağız. Hasköy'de 110 milyon TL yatırımla karma proje geliştireceğiz. Çekmeköy'de ise 100 milyon TL yatırım değerinde yeni bir proje daha planlıyoruz. İzmir-Alsancak'ta ise 140 milyon TL yatırım yapacağımız proje için de çalışmalar devam ediyor." diye konuştu. 

Cer Loft satışta! Yeni proje!

 

Web: http://www.egeyapi.com/