01 / 07 / 2022

Elektriğe zam haberi gündeme bomba gibi düştü

Elektriğe zam haberi gündeme bomba gibi düştü

Partisinin grup toplantısında konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, elektriğe zam haberini duyurdu: "Vatandaşlar hazır olsun"Ana muhalefet partisinin lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu:

Türkiye'nin iyi yönetilemediğini ifade eden Kemal Kılıçdaroğlu vatandaşlara seslendi. "Tamamen gerçekten kopuk bir yapı mevcut. Öyle ki eleştirildiği zaman 'gözlerime bakın' diyorlar. Sizin gözlerinize çok baktık, boyunuza posunuza da baktık. Sonuç değişmedi. Bu ülkeyi yönetemiyorsunuz.

Türkiye tarihinde ilk kez yaşanan büyük bir ekonomik buhran içinde yoksul vatandaştan yüksek gelir grubuna kaynak akıtıldığına şahit oluyoruz.

Elektriğe zam haberi gündeme bomba gibi düştü

İnsanlar perişan, çarşıya pazara çıkamıyorlar. Ellerine geçen para kısa süre içerisinde enflasyon karşısında eriyip gidiyor.

Kur korumalı mevduat çıktı... Tam bir ballı kaymak... Öyle. Zenginin parası hem dolar karşısında erimeyecek. Hem faizden kazanacak hem de vergiden muaf olacak. Yurttaşlar simit alırken vergi ödeyecek, bazıları milyarları kazanıp vergi vermeyecek.Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.