Emlak Katılım, 24. şubesini Gebze’de açtı!

Emlak Katılım, 24. şubesini Gebze’de açtı! Emlak Katılım, 24. şubesini Gebze’de açtı!

Katılım finans sektörünün en genç üyesi olarak faaliyetlerine devam eden Emlak Katılım, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Emlak Katılım bu kapsamda 24. şubesini Gebze’de hizmete açtı.  
Dijital bankacılık araçlarıyla Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerine hizmet sağlayan Emlak Katılım, açılışını yaptığı yeni şubeleriyle hizmet ağını genişletmeyi sürdürüyor. Bu konuda faaliyetlerini hız veren Emlak Katılım, şube sayısı hedeflerini de büyüttü. 24. şubesini Gebze’de hizmete açan Emlak Katılım, 2020 yılı sonuna kadar 50 şubeye ulaşmayı planlıyor.

Türkiye’nin güçlü ekonomik konumuna güvendiklerini dile getiren Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, “Bu güven ışığında ülkemizin dört bir yanında şubeleşme çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. 2020 yılı için planladığımız 40 şube hedefini yukarı yönlü revize ettik ve yeni şube hedefimizi 50 olarak belirledik. Bugün 24. şubemizi Gebze’de açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Öncelikli olarak konumu itibarıyla önemli olan noktalarda yer almayı, şubeleşme çalışmalarımızla Türkiye’nin güçlü ekonomisine ve istihdama katkı sağlamayı hedefliyoruz. Zengin bir tarihi geçmişe sahip olan Gebze, ekonomisi tarım, hayvancılık ve sanayiye dayalı hızla gelişen ve büyüyen bir ilçemizdir. Aynı zamanda Kocaeli endüstrisinin büyük bölümü ile Türkiye sanayisinin yüzde 15’ini barındırmaktadır. Bu bağlamda Gebze şubemizin ülkemize, İzmit ve Gebze bölgesine hayırlı olmasını diliyorum.

Şube ağımızı genişletmeye devam ederken dijital kanallarımızı da geliştirmeyi sürdürüyoruz. Yaşadığımız pandemi sürecinin etkilerini de dikkate alarak bu süreçte müşterilerimize uzaktan, şubeye gelmeden hesap açabilecekleri; Emlak Katılım e-şube’yi hizmete sunduk. E-şube sayesinde müşterilerimiz şubeye gitmeden tamamen dijital kanal üzerinden hesap açabilecek ve ihtiyaç duydukları bankacılık hizmetlerine ellerinin altında ulaşabilecekler. Ayrıca son dönemde önemi daha da artan dijital bankacılık alanında müşteri memnuniyeti ve bağlılığını sağlayacak ürünler özelinde çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

Emlak Katılım; Merkez (Ataşehir), Fatih, İkitelli, Ümraniye, Erenköy, Laleli, Sultanbeyli, Bağcılar, Pendik, Gebze, Ankara,  Ankara  (Ostim), Bursa, İzmir, İzmit, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Samsun, Kayseri, Rize, Adana, Konya ve Konya Büsan şubeleriyle hizmet veriyor.

Emlak Katılım Bankası'ndan sınırlı kira sertifikaları ihracı!