Emlak Konut GYO'dan 7 projede peşinat kampanyası! 

Emlak Konut GYO'dan 7 projede peşinat kampanyası!  Emlak Konut GYO'dan 7 projede peşinat kampanyası! 

Gayrimenkul sektörünün öncü firması olan Emlak Konut GYO projelerinde yüzde 5 ve yüzde 10 peşinat kampanyasıyla konut sahibi olma fırsatı sunuluyor...Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) projelerinde peşinat kampanyasını hayata geçirdi. 

Bizim Mahalle Halkalı, Köy Zekeriyaköy, Semt Bahçekent, Gebze Emlak Konutları 3. Etap, Benim Kentim Yalova, Başkent Emlak Konutları ve Niğde Emlak Konutları projelerinde peşinat ve ödeme şartlarında cazip fırsatlar sunuluyor. 

Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen projelerdeki kampanyalar şöyle: 

Köy Zekeriyaköy

Sarıyer Zekeriyaköy'de hayata geçirilecek olan Köy Zekeriyaköy projesinde yüzde 10 peşinat imkanı sunuluyor. Projede ödemeler 2. yılda başlıyor. 

Web: http://koy.emlakkonut.com.tr/

Bizim Mahalle Halkalı

Halkalı Millet Bahçesi’ne komşu şekilde, Küçükçekmece Gölü ve  Marmaray  istasyonunun yanı başında inşa edilen Bizim Mahalle Halkalı projesinde yüzde 5 peşinat ve taksit ödemelerine 2. yılda başlama fırsatı sunuluyor. 

Web: http://emlakkonutbizimmahalle.com/

Semt Bahçekent

İstanbul Havalimanı'na yakınlığıyla dikkat çeken Semt Bahçekent projesinde yüzde 5 peşinat imkanı sunuluyor. Projede taksit ödemeleri 2. yılda başlıyor.

Web: http://semtbahcekent.com.tr/

Gebze Emlak Konutları 3

Gebze'de inşa edilen Gebze Emlak Konutları 3. Etap projesinde yüzde 10 peşinat ve hemen taşınma fırsatı sunuluyor. 

Web: http://www.gebzeemlakkonutlari3.com/

Benim Kentim Yalova

Yalova Armutlu'da hayata geçirilen Benim Kentim Yalova projesinde yüzde 10 peşinat, hemen teslim ve ödemelere 2. yılda başlama imkanın yanı sıra yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. 

Web: http://benimkentimyalova.com/

Başkent Emlak Konutları

Ankara'da yükselen Başkent Emlak Konutları projesinde hemen teslim ve taksit ödemelerine 2. yılda başlama imkanı bulunuyor. 

Web: http://www.baskentemlakkonutlari.com/

Niğde Emlak Konutları

Niğde'de hayata geçirilen  Niğde Emlak Konutları  projesinde ödemeler 2. yılda başlıyor. Hemen teslim fırsatının sunulduğu proje, Niğde’nin en büyük karma yaşam projesi olarak ön plana çıkıyor. 

Web: http://www.nigdeemlakkonutlari.com/

Emlak Konut GYO'nun kampanyalı projelerinde taksitler Emlak Konut'a ödeniyor. 

Emlak Konut GYO'dan 10.5 milyar TL'lik satış!

Pınar Demircan/Emlakkulisi.com