En düşük konut kredisi faiz oranı hangi bankada?

En düşük konut kredisi faiz oranı hangi bankada?

Ev almak isteyen vatandaşların yakından takip ettiği konut kredisi faiz oranlarıyla ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Ev sahibi olmak isteyenler en uygun faiz oranını uygulayan bankayı araştırıyor. İşte konut kredisi faiz oranlarında son durum...


Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar en uygun konut kredisi faiz oranı veren bankayı araştırmaya devam ediyor. Sabah'ta yer alan habere göre; bankalar konut kredisinde faiz oranlarını güncelledi. Birçok bankada konut kredisi faiz oranları yükselişe geçti. İşte bankaların konut kredisi için uyguladığı faiz oranı şu şekilde...

VAKIFBANK

Taşıt kredisi: yüzde 1.34'den

İhtiyaç kredisi yüzde 1.42'den

SarıPanjur Konut Kredisi: yüzde 1,32

En düşük konut kredisi faiz oranı hangi bankada?

ZİRAAT BANKASI 

Tüketici kredisi: yüzde 1.54

Taşıt kredisi (kaskolu): yüzde 1.54

Taşıt kredisi (kaskosuz): yüzde 1.56

Konut kredisi: yüzde 1.37

İŞ BANKASI 

İhtiyaç kredisi: 1.50

Taşıt kredisi: 1.55

Ev kredisi: 1.40

 En düşük konut kredisi faiz oranı hangi bankada?

YAPI KREDİ BANKASI 

Bireysel ihtiyaç kredisi: 1.79

Konut kredisi: 1.42

Taşıt kredisi: 1.46

AKBANK KREDİ FAİZ ORANLARI 

İhtiyaç kredisi: 1.90

Taşıt kredisi: 1.43

Konut kredisi: 1.34

KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU 

Konut kredisi başvurusu ilgibi bankaların şubeleri aracılığıyla gerçekleşiyor. Ayrıca çağrı merkezi aracılığı ile konut kredisi başvuruları onaylanıyor.

En düşük konut kredisi faiz oranı hangi bankada?

KONUT KREDİ HESAPLAMA 

Satın almak istenen araç ya da konut için kredi kullanabiliyor. İlgili bankaların her türlü talebi için farklı koşullarda çeşitli kredi seçenekleri sağlanıyor. Seçtiğiniz kredi türü, geri ödeme süresi ve kullanmayı planladığınız kredi miktarı değerlendirilerek, bankanın sağladığı güncel faiz oranları üzerinden kredi hesaplama işlemleri yapılıyor ve örnek plan tablo halinde görüntüleniyor.

Kredi faiz tutarı hesaplama: Hesaplamanızı yapmanızın ardından göreceğiniz toplam geri ödeme tutarından; kullanmak istediğiniz kredi ve vergi tutarlarını çıkarttığınızda ödeyeceğiniz yaklaşık faiz miktarını öğrenebilirsiniz. Aylık olarak ne kadar faiz tahsil edileceğini ise ödeme planı da belli olur.

Bankalarda faiz depremi!