Çukurova Balkon

Ergün Turan, Karaman'daki inşaatları inceledi!

Ergün Turan, Karaman'daki inşaatları inceledi! Ergün Turan, Karaman'daki inşaatları inceledi!

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, Karaman’da yapımı devam konut projelerinde incelemelerde bulundu.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


TOKİ Başkanı Turan, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ve diğer yetkililerle birlikte ilk olarak Kırbağ Mahallesi 998 konut, camii ve ticaret merkezi ile Organize Sanayi Bölgesi Çalışanları Toplu Konut Projesi kapsamında bulunan 428 konut ve 32 derslikli ilköğretim okulunda incelemelerde bulundu.


Burada oluşturulan örnek daireyi de gezen Turan, “TOKİ Karaman'da örnek teşkil edecek yatırımları hayata geçirdi ve bu yatırımlar artarak devam edecek” dedi.


Belediye Başkanı Çalışkan ise yaptığı açıklamada "TOKİ ve Belediyemiz işbirliğinde Karaman'a toplu konut anlamında önemli yatırımlar gerçekleştiriliyor. Belediye olarak bu yatırımlara gereken bütün fiziki ve teknik desteği hızlı bir şekilde sağlıyoruz. Her bütçeye uygun  TOKİ  konutları sayesinde ihtiyacı olan vatandaşlarımız ev sahibi oluyor" dedi.


M. Ergün Turan, daha sonra Doğukışla Vadisi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi kapsamında inşa edilen 450 konut, alışveriş merkezi, restoran, sosyal tesis ve kapalı otoparkın bulunduğu alanda incelemeler yaparak yetkililerden bilgi aldı.


TOKİ Haber