Ertaş Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Yatırım Limited Şirketi kuruldu!

Ertaş Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Yatırım Limited Şirketi kuruldu! Ertaş Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Yatırım Limited Şirketi kuruldu!

Ertaş Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Yatırım Limited Şirketi, Erkan Uğurluer ve Ruhi Taşdemir tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 24 Mayıs'ta kurulduErtaş Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Yatırım Limited Şirketi, Erkan Uğurluer ve Ruhi Taşdemir tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 24 Mayıs'ta kuruldu. Ertaş Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Yatırım Limited Şirketi iş konusu; Her türlü emlak,her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler,plazalar,marketler,depolar,soğuk hava depoları villa tatil köyleri,devre mülk,apart otel,motel,kamping gibi turistik tesisler,organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri,mesken,ev,apartman,işyeri,arsa,arazi gibi gayrimenkulleri almak,satmak,satın almak,kiralamak,kiraya vermek,bahçe,tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak,gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerinde irtifak,intifa,sükna,kat mülkiyeti, kat irtifakı,şufa hakları ve vefa hakları,gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Ertaş Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Yatırım Limited Şirketi adres: Ataşehir, Barbaros Mahallesi, Dereboyu Caddesi, Ardıç Sokak, Varyap Grand Tower A Kat:3 Daire:40.