13 / 08 / 2022

Esenler Spor Kompleksi'nin devri tamamlandı!

Esenler Spor Kompleksi'nin devri tamamlandı!

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Pendik Belediye arasında imzalanan protokolün ardından Pendik Esenler Mahallesi’nde yer alan spor salonunun devri tamamlandı. 


Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Pendik Belediye arasında imzalanan protokolle Pendik Esenler Mahallesi’ndeki spor kompleksinin devri tamamlandı. Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Esenler'de yer alan spor kompleksinin isminin Şehit Yalçın Aran Spor Kompleksi olacağını belirtti.

 

Pendik Belediyesi'nde yer alan habere göre, geçtiğimiz ay Esenler Spor Kompleksi’nin Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Pendik Belediyesi’ne devri konusunda başlatılan resmi yazışmalarda sona gelindi ve spor salonu için imzalar atıldı.Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, atılan imzanın ardından devri tamamlanan spor kompleksine 15 Temmuz Şehidi Yalçın Aran’ın isminin verileceğini söyledi. Eksikliklerin giderilmesi konusunda ekiplerin çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüğünü kaydeden Başkan Kenan Şahin, önümüzdeki aylarda kompleksin tamamlanarak hizmete gireceğini dile getirdi.