30 / 06 / 2022

Euro, TL karşısındaki en yüksek seviyesini gördü! Kenarda köşede Euro'su olanlar dikkat! 

Euro, TL karşısındaki en yüksek seviyesini gördü! Kenarda köşede Euro'su olanlar dikkat! 

Euro, bu hafta dolar karşısında yüzde 1,7 primlendi ve parite 6 hafta süren kayıptan sonra bu haftayı yükselişle kapatmak için hazırlanıyor.Euro, bu hafta dolar karşısında yüzde 1,7 primlendi ve parite 6 hafta süren kayıptan sonra bu haftayı yükselişle kapatmak için hazırlanıyor. 

Euro, TL karşısındaki en yüksek seviyesini gördü! Kenarda köşede Euro su olanlar dikkat! 

Fed'in Mayıs ayından sonra Haziran ve Temmuz aylarında da 50 baz puanlık faiz artırımına gitmesi beklentisinin güç kazanmasıyla dolar varlıklardaki değerlenme pariteyi 1,0350 ile son 5 senenin en düşük seviyesine geriletti. 

İşte Euro'daki son durum...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.