01 / 10 / 2022

Euro yükseliyor! Euroya yatırım yapanlar dikkat! Euro kurunda son dakika 

Euro yükseliyor! Euroya yatırım yapanlar dikkat! Euro kurunda son dakika 

Döviz kurları haftanın ilk işlem gününe değer artışı ile başladı. Euroya yatırım yapanlar dikkat! Euro yükseliyor. Euro/TL bugün kaç TL oldu? İşte 8 Ağustos 2022 euro kuru...Yatırımcılar ve euro almak isteyenler bugün sabahın erken saatlerinden itibaren euro kuru ne kadar? Euro kaç TL oldu? Euro ne kadar? gibi sorularının yanıtlarını sorgulatıyor. Euro/TL haftanın ilk işlem gününde güne 0,06 artışla başladı.

Euro yükseliyor! Euroya yatırım yapanlar dikkat! Euro kurunda son dakika 

Döviz kurları enflasyon rakamlarının açıklanmasından sonra yükselmeye başladı. Euro kuru yükselişe geçerken 18 lira seviyesini geçti. Bugün de yukarı yönlü hareketine devam eden euro kuru yükselişe geçtİ.

Peki bugün  euro ne kadar? Euro kuru kaç lira oldu? Euroya yatırım yapanlar dikkat! İşte son dakika euor/TL Kuru 8 Ağustos 2022...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön