Evim Türkiye 28-30 Haziran’da Essen'de!

Evim Türkiye 28-30 Haziran’da Essen'de! Evim Türkiye 28-30 Haziran’da Essen'de!

Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nın ikincisi 28-30 Haziran tarihleri arasında, Almanya Essen’de düzenlenecek.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği, Demirören Medya ve İSTexpo Fuarcılık işbirliğiyle hayata geçirilen Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nın ikincisi için start verildi. Posta'da yer alan habere göre, Avrupa’da yaşayan Türkler ve yabancı yatırımcıları Türk inşaat şirketleriyle bir araya getirecek olan fuar 28-30 Haziran’da, Almanya Essen’de gerçekleşecek. Fuarda onlarca firma ve yüzlerce gayrimenkul projesi tek bir çatı altında toplanırken, ziyaretçilere özel fırsatlar sunulacak.

 

DOĞRU ADRES

Fuarın Essen’de düzenlenmesinden memnuniyet duyduğunu söyleyen Essen Başkonsolosu Şener Cebeci, “Essen ve çevresi, 1 milyondan fazla Türk nüfusun yaşadığı Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti’nde vatandaşlarımızın yoğun olarak yaşadıkları geniş bir coğrafyanın merkezi bir konumunda. Hollanda ve Belçika’dan gelecek misafirler için de erişimi kolay. Essen’in doğru bir adres olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

YOĞUN TALEP

Birincisi 8-10 Şubat’ta Düsseldorf’ta gerçekleştirilen Evim Türkiye fuarının ikincisi için çalışmalara başladıklarını söyleyen Demirören Medya Gazete Reklam Grup Başkanı Gürcan Korkmaz, “En önemli destekçimiz Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum ile bir araya geldik ve ilk fuarın değerlendirmesini yaptıktan sonra, kendisinin de onayıyla ikinci fuar için harekete geçtik. Fuarın ikincisi için yola çıkmamızın en önemli sebebi ilk fuara katılan firmaların ve Almanya’da yaşayan vatandaşlarımızın yoğun talebi” dedi.

 

YERİNDE İNCELEME FIRSATI

Evim Türkiye’nin ikincisinin Messe Essen fuar alanında gerçekleşeceğini söyleyen İSTexpo Genel Müdürü İsmail Sezen, şu şekilde konuştu: “Fuarın ikincisi için haziranın son haftasını seçmemizin sebebi, Essen’in bağlı bulunduğu eyalette okul tatilinin 13 Temmuz’da başlayacak olması. Bu sayede fuarı ziyaret eden vatandaşlar, yurdumuza tatile geldiklerinde ilgilendikleri projeleri yerinde inceleme imkanı bulacaklar.”

 

AYAKLARINA GELDİ

Şubatta Düsseldorf’ta gerçekleştirilen Evim Türkiye Fuarı’nın, Almanya, Belçika ve Hollanda gibi ülkelerde yaşayanlar tarafından ilgiyle karşılandığını söyleyen Düsseldorf Başkonsolosu Şule Gürel, “Avrupalı Türklerin, Türkiye’yi ziyaretleri sırasında kısıtlı zaman içerisinde belki fırsat bulup inceleyemedikleri pek çok konutun Düsseldorf’a ayaklarına kadar gelmesinden memnuniyet duyduklarını gözlemledim. Fuarda, Türkiye’nin her şehrinden konutların yer alması ilgiyi artırdı” diye konuştu.

 

KIBRIS'A DAVET

KKTC’de bu yıl 6’ncısı düzenlenen Propertync Awards’ın gala gecesi 30 Mart 2019 gecesi Girne’de yapıldı. Gecede konuşma gerçekleştiren Gürcan Korkmaz, “Evim Türkiye fuarını, KKTC’de faaliyet gösteren gayrimenkul firmalarının da projelerini sergileyeceği ve sıcak satış yapabilecekleri çok önemli bir platform olarak görüyorum. Fuara mutlaka katılmaları gerektiğini İsmail Sezen düşünüyorum” dedi.

Evim Türkiye Fuarı'nın ikincisi Haziran'da!

Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı tam not aldı!

Konut satışlarına Evim Türkiye dopingi!