Evim Yüksekdağ'da 360 bin TL'ye 3+1!

Evim Yüksekdağ'da 360 bin TL'ye 3+1!


Firma: Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Proje: Evim Yüksekdağ


Hayatın içinde bir aile projesi ’’ konsepti ile hazırlanan, bölgedeki en kaliteli mimarilerden birine sahip olacak olan proje 20 katlı 2 adet ve 21 katlı 1 adet olmak üzere toplam 3 bloktan oluşmakta.


Evim Yüksekdağ hakkında detaylı bilgi için tıklayın


Tel:  444 9 540


Evim Yüksekdağ, İstanbul Avrupa Yakası’nın yükselen yıldız ilçelerinin başında gelen Esenyurt’un keyfini, size Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin güveni ile yaşatacak.


Evim Yüksekdağ, firmanın kendisine ait olan Esenyurt’un en değerli arsalarından birinde, Nazım Hikmet Bulvarı üstünde gözde lokasyonu ile trafik ve yol gürültüsü olmayan ancak çok kolay ulaşılabilen bir konumda yer alıyor.


‘’Hayatın içinde bir aile projesi ’’ konsepti ile hazırlanan, bölgedeki en kaliteli mimarilerden birine sahip olacak olan proje 20 katlı 2 adet ve 21 katlı 1 adet olmak üzere toplam 3 bloktan oluşmakta. 1+1 daire planının yer almadığı, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden oluşan projedeki toplam konut sayısı ise 363 adet. Ayrıca projenin temel ihtiyaçlarına cevap verebilecek toplam 2.000 metrekare alana sahip 9 adet ticari ünitede bulunmakta. Evim Yüksekdağ, estetik mimarisi ile Esenyurt’ta yıldızlaşırken, iç mimarisi ile de yaşam alanınızı, doğal alanınıza dönüştürecek.


Evim Yüksekdağ

Evim Yüksekdağ’da, yaşamayı seveceksiniz...

Ana cadde üzerinde yer alan proje, toplam 64.000 metrekarelik inşaat alanına sahip. Evim Yüksekdağ’ da 2+1 daireler 90 - 123 metrekare, 3+1 daireler ise 142 - 148 metrekare aralığında büyüklüğe sahip, ayrıca yine 2+1 ve 3+1 olmak üzere verandalı ve bahçe kullanımlı dairelerde bulunuyor.


Evim Yüksekdağ


Evim Yüksekdağ’da spor ve eğlence dolu bir yaşam…

Evim Yüksekdağ’ı tasarlarken daire sahiplerinin en önemli ihtiyaçlarından yola çıkılarak, farklı alanlardaki mimarların tecrübelerinin uyum içerisinde bir araya getirildiği projede; 7.000 metrekare peyzaj alanı, kapalı yüzme havuzu, fitness center, buhar odası, Türk hamamı , sauna, çocuk oyun alanları, çok amaçlı açık spor alanları, süs havuzları ve kamelyalar mevcut. Bütün bu özellikleri ile EvimYüksekdağ, lansman öncesi satış fiyatlarıyla da fark yaratıyor. 2+1 dairelere 245.000 TL., 3+1 dairelere ise 360.000 TL.’den başlayan fiyatlar ve 50 AY , “0 faizli” ödeme seçeneği ile sahip olabilir, İstanbul’un parlayan yıldızı Esenyurt’un keyfini aileniz ve dostlarınızla doyasıya yaşayabilirsiniz… 


*Yüksekdağ Gayrimenkul; 2007 yılında inşaat sektörüne BTC İnşaat olarak girdiğinde başlangıçta taahhüt işleri yaparak ilerledi. İlk markalı konut projesinin temelini 


İstanbul Esenyurt’ta Doğan Araslı Bulvarı’nda LEMURIA projesi ile hayata geçirdi. 20 Milyon TL.’lik yatırım ile 187 daire ve 41 mağazadan oluşan projede 2013’de yaşam başladı… 2015 yılında Firma, BTC İnşaat olarak konut sektörü haricinde büyük ölçekli taahhüt işlerine devam etme kararı alarak, konut projeleri için Yüksekdağ Gayrimenkul’u kurdu ve yeni konut projelerine start vererek gene Esenyurt’ta,  Evim Yüksekdağ  Projesi’nin temelini attı. Önümüzdeki 5 yıl içinde konut sektöründe daha büyük yatırımlar yapmayı hedefleyen şirket, yeni araziler için de görüşme halinde.


projeye sor