Fenerbahçe Üniversitesi eğitime hazır!

Fenerbahçe Üniversitesi eğitime hazır! Fenerbahçe Üniversitesi eğitime hazır!

Fenerbahçe Spor Kulübü ve Fenerbahçe Üniversitesi’nden, beraberinde akademik kadro ve teknik ekipten meydana gelen bir grup heyet Selimpaşa’daki üniversite binalarında incelemeler yaptı.

Silivri Selimpaşa Mahallesi’nde bu yıl eğitim hayatına başlayacak olan Fenerbahçe Üniversitesi’nin hazırlık çalışmaları sürüyor. Silivri Belediyesi'nde yer alan habere göre, sınıfların eğitim vermeye hazır hale getirildiği kampüs binasında Fenerbahçe Spor Kulübü ve Fenerbahçe Üniversitesi’nden bir grup heyet incelemeler yaptı.

Akademik kadro ve teknik ekibin de yer aldığı ziyarette heyete Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu da eşlik etti. Ziyarette; Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlık Danışmanı Recep Beyazkılıç, Rektör Vekili İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ali Rıza Büyükuslu, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Necmi Gürsakal, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mesut Razbonyalı, Uluslararası Finans Öğretim Üyesi Dr. Engin Dumanlı, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Muazzes Garipağaoğlu, Kütüphane Direktörü Belgin Çetin, Fenerbahçe Üniversitesi Genel Sekreteri Ekrem Baltacı, Fenerbahçe Üniversitesi Kampüs Yöneticisi Hülya Alır bulundu. Mayıs ayı ortasından itibaren dekanlığın da faaliyete geçeceği Fenerbahçe Üniversitesi için hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.