Çukurova Balkon

Feridun Bilgin Gaziantep’in ulaşım projeleri hakkında bilgi verdi!

Feridun Bilgin Gaziantep’in ulaşım projeleri hakkında bilgi verdi! Feridun Bilgin Gaziantep’in ulaşım projeleri hakkında bilgi verdi!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin’i ziyaret etti, bakanlıkta gerçekleştirilen görüşmede, Bilgin’e Gaziantep’e yapılacak ulaşım projeleri hakkında bilgi verdi.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin’i ziyaret etti. Şahin,  Ankara  ziyaretleri kapsamında bakanlıkta gerçekleştirilen görüşmede, Bilgin’e Gaziantep’e yapılacak ulaşım projeleri hakkında bilgi verdi.


Karayolları, köprülü kavşak çalışmaları, raylı sistem gibi daha bir çok konunun görüşüldüğü toplantıda, Bilgin, bakanlık düzeyindeki çalışmaların hızlandırılması için gerekli talimatları verdi.

Şahin, görüşmenin sonunda Bilgin’i projeleri yerinde görerek incelemesi için Gaziantep’e davet etti.Gaziantep Büyükşehir Belediyesi