Geberit'ten banyolar için yenilikçi fikirler!

Geberit'ten banyolar için yenilikçi fikirler! Geberit'ten banyolar için yenilikçi fikirler!

Dünyanın en köklü sıhhi tesisat markası GEBERIT, yenilikçi ve fonksiyonel ürünleriyle banyolarınıza farklılık katmaya devam ediyor. Geberit, Duş drenajları ve yepyeni ürünü Monolith serisiyle banyolarınıza sıra dışı görünüm kazandırıyor...Rezervuar sistemlerinde farklı ve yenilikçi birçok teknolojiye imza atan İsviçreli Geberit, kısa sürede daha ferah ve şık banyolar yaratmak için fonksiyonel çözümler sunuyor. Bu amaçla ve son teknoloji ile üretilen Geberit Monolith lavabo ve rezervuar modülü, ağır tadilata gerek kalmadan, kısa sürede banyolarda istenilen görüntüyü elde etmeyi sağlıyor. Yüksek kaliteli, az bakım gerektiren cam ve alüminyum malzemeden üretilen Monolith serisi, farklı renk

alternatifleriyle her zevke hitap ediyor.


Geberit Duş Elemanlarıyla Pürüzsüz Zeminler


Geberit duş drenajları, kişisel bakım ve yenilenmenin en önemli alanı banyolar için yenilikçi ve fonksiyonel yaklaşımlar sunuyor. Paslanmaz çelikten yapılmış duş kanalı kapağı ile modern banyolar yaratırken, duş elemanı ile drenajı yerden duvara taşıyarak fark yaratıyor. Geberit’in yenilikçi duvar içi drenajı kendi kendini temizleyen sifon özelliğiyle balçık oluşumunu önlüyor. Duş elamanı parlak krom, paslanmaz çelik, beyaz alpin veya duvarınız ile uyumlu materyal ile kaplayabileceğiniz özel kapak alternatifleriyle banyonuza kişisel dokunuşlar katıyor.


Banyonuzu baştan yaratırken veya ağır tadilata girmeden renove ederken farklı çözümler sunan Geberit ürünleri sayesinde modern banyolar yaratabilirsiniz.


Ayrıntılı bilgi için www.geberit.com.tr