05 / 02 / 2023

Girişim elektrik yeni ihale kazandı!

Girişim elektrik yeni ihale kazandı!

Girişim Elektrik'in Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden bağlı ortaklığı Europower Enerji, bedeli 68,9 milyon olan işin ihalesini aldı. Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş, Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden bağlı ortaklığı Europower Enerji ve Otomasyon ihale sonucu hakkında açıklama yaptı.

Girişim elektrik yeni ihale kazandı!

Girişim Elektrik, geçtiğimiz zamanlarda yüzde 70 bağlı ortaklığı Europower Enerji’nin Enerji Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) Genel Müdürlüğü aracılığı ile  yapılan ihalede en avantajlı ücreti vererek birinci olduğunu duyurmuştu.

Söz konusu ihalenin kazanıldığını ve kararın netleştiği ifade etti.

Şirket tarafından şu açıklama yapıldı:
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön