27 / 06 / 2022

Gölbaşı'na yeni spor tesisi geliyor!

Gölbaşı'na yeni spor tesisi geliyor!

Gölbaşı Belediyesi yeni projelerinde hız kesmiyor. Bin 500 metrekare kapalı inşaat alanı bulunan spor tesisi alanında dağcılık ve buz pateni tesislerinin de bulunacağı merkezdeki çalışmalar devam ediyor.Gölbaşı Belediyesi yeni projelerinde hız kesmiyor. Gölbaşı’nda buz pateni ve dağcılık alanında inşaat çalışmalarının aralıksız sürdüğünü belirten Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Gölbaşımız sporun kalbi olma yolunda ilerliyor” dedi.

Bin 500 metrekare kapalı inşaat alanı bulunan tesis alanında dağcılık ve buz pateni tesislerinin de bulunacağı merkezdeki çalışmaların hız kesmeden sürdüğünü dile getiren Başkan Ramazan Şimşek “Tırmanma duvarına sahip dağcılık alanı, buz pateni pisti ve buz pateni seyir alanı, fuaye, kafeterya ve mutfak, bay-bayan giyinme odaları, WC, antrenör ve yönetim odaları ile açık otopark alanı, tesis içinde hizmet verecek” diye konuştu.

Gölbaşı na yeni spor tesisi geliyor!

Gölbaşımız sporun merkezi oluyor

7’den 70’e herkesi spora yönlendirmek aynı zamanda da sağlıklı nesillerin olması için birçok projeyi imzaladıklarına vurgu yapan Başkan Ramazan Şimşek “İnşaat çalışmalarımızı en kısa zamanda tamamlayarak Gölbaşımızı ve Ankaramızı yeni bir tesise kavuşturmanın mutluluğunu yaşayacağız. En kısa zamanda tesisimiz hizmete girecek” diye konuştu. 

Nilüfer Belediyesi'nden 2 yeni spor tesisi yatırımı!