21 / 03 / 2023

Gümüş son sürat gidiyor! Gümüş fiyatı 24 dolar olur mu? sorusunun yanıtı analistlerden geldi

Gümüş son sürat gidiyor! Gümüş fiyatı 24 dolar olur mu? sorusunun yanıtı analistlerden geldi

Gümüş fiyatları pandemiden bu yana en iyi yükselişini yaptı. Son sürat hızla yükselmeye devam gümüşün ons fiyatı bugün 21 dolara ulaştı. Gümüş 24 dolar olup olmayacağı merak edilmeye başlanırken analistlerden yanıt geldi. İşte gümüşte son dakika gelişmeleri...Gümüş fiyatları salgından bu yana en iyi rallisi olan son üç haftadaki yüzde 15'lik tırmanışını gösterdi. Beyaz metal Kasım ayının ilk haftasına girerken rekor göründü. Gümüş fiyatları hızla yükselirken yatırımcılar gümüş fiyatlarının ne olacağını merak edip araştırmaya başladı.

Yatırımcılar gümüş fiyatlarının daha yükselip yükselmeyeceğini merak ederken anlistlerden yorumlar gelmeye başladı. Gümüşün ons fiyatının 21 dolara yükselmesi ile  akıllarda 24 dolara kadar yükselir mi? sorusu merak uyandırmaya başladı. Peki gümüş 24 dolara yükselir mi? Gümüş fiyatları ne olur? İşte yanıtı...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön