27 / 09 / 2022

Gümüş tekrar atağa geçti! Elinde 1 gram bile gümüşü olanlar çabuk bakın

Gümüş tekrar atağa geçti! Elinde 1 gram bile gümüşü olanlar çabuk bakın

Gümüş fiyatları son zamanlarda emtia piyasalarındaki baskılardan etkilenerek, mart ayından bu yana dolar karşısında yaklaşık yüzde 20 değer kaybetmiş olsa bile yurt içi piyasalarda 12 lira seviyesi üzerinde işlem görüyor. Gümüş fiyatlarındaki son durum yakından takip ediliyor. Gümüş fiyatları son zamanlarda emtia piyasalarındaki baskılardan etkilenerek, mart ayından bu yana dolar karşısında yaklaşık yüzde 20 değer kaybetse de yurt içi piyasalarda yukarı yönlü hareket ediyor. 

Gümüş fiyatlarının ise ilerleyen günlerde yükseleceği öngörülüyor. ABD enflasyon rakamlarının açıklanmasından sonra altın ve dolar dünya genelinde değer kaybederken gümüş fiyatları da altın ile birlikte değer kaybetti.
 Peki gümüş fiyatları kaç TL? Gümüş bugün ne kadar?Gümüş kaç TL? İşte son dakika gümüş fiyatarı 11 Ağustos 2022...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön