2014 key listesi

2014 key listesi

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi tarafından hazırlanan Konut Edindirme Yardımı (KEY) yeni listesi açıklandı. KEY hak sahipleri listesine "http://www.keyodemeleri.com/" adresinden ulaşabiliyor.

KEY ödemeleri 2014!

Konut Edindirme Yardımı ( KEY ) kapsamında ödeme yapılacak hak sahipleri belli oldu. 2014 Konut Edindirme Yardımı ( KEY ) listesi ile ilgili detaylı bilgiler haberimizde yer alıyor.

Yeni KEY listesi yayımlandı!

Yeni KEY listesi Resmi Gazete' nin mükerrer sayısında yayımlandı. Konut Edindirme Yardımı ( KEY ) kapsamında ödeme yapılacak hak sahipleri belli oldu. Ödemelerde T.C. kimlik numarası bildirme zorunlu...

KEY ödemeleri 2015!

KEY ödemeleri 3320 sayılı kanun gereğince memur ve işçiler ile bunların emeklilerine yapılıyor. KEY listesi, en son 29 Eylül 2014 tarihinde açıklanmıştı. Peki, Yeni KEY ödemeleri 2015 açıklandı mı?

Yeni Çevresel Etki Değerlendirmesi Uygulanacak Projeler Listesi 2014!

25 Kasım 2014 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan Çevresel Etki Değerlendirmesi hakkında yeni yönetmelikte ÇED uygulanacak proje listesi güncellendi. İşte Yeni Çevresel Etki Değerlendirmesi Uygulanacak Projeler Listesi 2014...

TOKİ Ankara Altındağ Başpınar kura listesi 2014!

Bugün Altındağ Hüseyin Gazi Kültür Merkezinde kura çekilişinin gerçekleşeceği TOKİ Ankara Altındağ Başğınar'da daireler 99 bin TL'den satılıyor. İşte TOKİ Ankara Altındağ Başpınar kura listesi 2014

KEY ödemesi alamayanlar ne yapacak?

En son KEY ödeme listesi, 29 Eylül 2014 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlandı. Listede sorgulama T.C. kimlik numarası ile yapılabiliyor. Peki yapılan sorgulama sonucunda KEY ödemesi alamayanlar ne yapacak? İşte yanıtı..

KEY ödemeleri sorgulama!

Güncel KEY ödemeleri listesi, en son 29 Eylül 2014 tarihinde 29134 mükerrer sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı. Peki, KEY ödemeleri sorgulama nasıl yapılır? İşte KEY ödemeleri sorgulama sayfası...

Güncel KEY listesi açıklandı! Eylül 2014!

Yeni KEY listesi, 29 Eylül 2014 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan Tebliğ ile duyuruldu. Güncel KEY ödemeleri listesi 2014 'e T.C. kimlik no ile sorgu yapılabiliyor. İşte güncel KEY listesi 2014...

Yeni KEY ödeme listesi 2014!

Konut Edindirme Yardımı olan KEY listesi, 29 Eylül 2014 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlandı. Yayımlanan KEY listesinde hak sahipleri kendi T.C. kimlik numarası ile sorgulama yapılabiliyor. İşte yeni KEY ödemeleri 2014...

Güncel KEY listesi açıklandı!

Yeni KEY listesi, 29 Eylül 2014 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan Tebliğ ile duyuruldu. Güncel KEY ödemeleri listesi 2014 'e T.C. kimlik no ile sorgu yapılabiliyor. İşte güncel KEY listesi 2014..

Kimler KEY ödemesi alabilir?

29 Eylül 2014 tarihinde Resmi Gazete'de yeni KEY ödemeleri listesi açıklandı. Peki KEY listesindeki isimler neye göre belirleniyor? Kimler KEY ödemesi alabilir? İşte KEY alma şartları..

Emlak konut KEY ödemeleri 2014!

3320 sayılı Konut Edindirme Yardımı Kanunu gereğince memurlar ve işçiler ile bunların emeklilerine konut edindirme yardımı yapılıyor. Bu kapsamına yeni Emlak konut KEY ödemeleri 2014 listesi yayınlandı..

KEY iptal listesi ne demek?

3320 sayılı Kanun'da belirtilen esas ve usuller dahilinde hak sahiplerine "Konut Edindirme Yardımı (KEY) yardımı yapılıyor. Peki, KEY iptal listesi ne demek? KEY iptal listesinde ismi olanlar ne yapacak?

KEY listesinde ismim var mı?

KEY listesi, yılın belli dönemlerinde Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi tarafından hazırlanıyor. Peki, siz de "KEY listesinde ismim var mı?" diye soruyorsanız işte yanıtı..

KEY itiraz dilekçesi!

Yeni KEY listesi bugün açıklandı. Sorgulama neticesinde KEY ödemeleri listesinde isminizin olmaması halinde bu duruma bir dilekçe ile itiraz edilebiliyor. Peki KEY itiraz dilekçesi nasıl yazılır?

2014 key listesi

2014 key listesi 2014 key listesi

Konut Edindirme Yardımı (KEY) yeni listesi açıklandı.


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi tarafından hazırlanan 5939 sayılı Konut Edindirme Yardımı Hak Sahiplerine Ödeme Yapılmasına Dair Kanunda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun ve Konut Edindirme Yardımı Hak Sahiplerine Ödeme Yapılmasına Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik ile 5664 sayılı Konut Edindirme Yardımı Hak Sahiplerine Ödeme Yapılmasına Dair Kanun'a 662 sayılı Kanun Hükmünde Kararname'nin 73. maddesi ile eklenen hükme göre tespit edilen hak sahipleri listesi, mükerrer Resmi Gazete'de yayımlandı.


KEY hak sahipleri listesine "http://www.keyodemeleri.com/" adresinden...