ADesign Award ödülü

ADesign Award ödülü

Bien Seramikleri’nin eski bir anlayışı yeniden yorumlayarak 2015 yılında banyo koleksiyonuna eklediği ‘’Sultan’’ serisi “A’Design Award” ödülüne layık görüldü.

Kalme Kurumsal, Uluslararası Kalite Ödülü aldı!

Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., BID (Business Initiative Directions) tarafından 2016 yılında düzenlenen kalite ödüllerinde altın kategoride Uluslararası Kalite Ödülü ‘ne(International Quality Award) layık görüldü.

Bien'in Sultan Serisi'ne A’Design Award ödülü!

Bien Seramikleri’nin eski bir anlayışı yeniden yorumlayarak 2015 yılında banyo koleksiyonuna eklediği ‘’Sultan’’ serisi “A’Design Award” ödülüne layık görüldü.

Bien Sultan Serisi'ne A’Design Award ödülü!

Bien Seramikleri’nin eski bir anlayışı yeniden yorumlayarak 2015 yılında banyo koleksiyonuna eklediği ''Sultan’’ serisi “A’Design Award” ödülünü aldı.

E.C.A. Myra serisi, Silver Award ödülü aldı!

E.C.A. Myra serisi, Avrupa’nın en önemli tasarım yarışması kabul edilen A’ Design Award’da “Silver Award” ödülünü almaya hak kazandı. Elmor Genel Müdürü Hakan Günderen, yarışmadan bir kez daha ödülle dönmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

E.C.A. Myra serisine Silver Award ödülü!

E.C.A. Myra serisi, Avrupa’nın en önemli tasarım yarışması kabul edilen A’ Design Award’da “Silver Award” ödülünü almaya hak kazandı.

Bakü Olimpiyat Stadı'na Diamond Award ödülü!

Tekfen İnşaat tarafından yapımı tamamlanan Bakû Olimpiyat Stadı, Amerikan Mühendislik Şirketleri Konseyi’nce her yıl dağıtılan ‘Mühendislik Mükemmellik Ödülleri’nde, en büyük ödül olan ‘Diamond Award’ ödülünü kazandı.

Alfemo, Dünya Kalite Ödülü aldı!

"2015 World Quality Award" Ödül Töreni ile sona eren 3. International World Quality Summit’te Alfemo, Dünya Kalite Ödülü ile onurlandırılan seçkin global markalardan biri oldu.

RSG İç Mimarlık İtalya'da en iyi tasarım ödülü aldı

RSG İç Mimarlık, bu kez İtalya’da düzenlenen, dünyanın en büyük ve geniş kapsamlı uluslararası tasarım yarışması 2015 A’ Tasarım Ödülleri ve Yarışması’nda A’Design Award Winner 2015 ‘Bronz Ödülü’nü kazandı.

ECE Kiremit, A’Design Award’dan tasarım ödülü aldı!

ECE Kiremit, tasarımı İtalya’da yapılan Venedik tipi kiremit ile sektörde bir ilki daha gerçekleştirerek, dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından A’Design Award’da ödüle layık görüldü.

DererOmay Mimarlık'a A Design Award 2015'ten tasarım ödülü!

DererOmay Mimarlık, dünyanın en büyük ve geniş kapsamlı uluslararası tasarım yarışması olarak nitelendirilen “A’Design Award & Competition 2014-2015” bünyesinde ödül almaya layık görüldü.

Dardanel'in ofisi German Design Award Gold 2015 ödülü aldı!

Mimariye, tasarıma ve sanata büyük önem veren, tüm çalışmalarında bu konulara titizlikle yaklaşan Dardanel, yönetim binasıyla German Design Award 2015’ten çok önemli bir ödülle döndü.

Kale’ye A Design Award 2015 tasarım ödülü!

Bütünsel tasarım anlayışından doğan banyo koleksiyonları ile uyum ve estetiği bir arada sunan Kale, İtalya’da düzenlenen prestijli tasarım yarışması “A’ Design Award 2015”te, ‘Crate’ serisiyle ödüle layık görüldü.

Kale Seramik'in Crate serisi A Design Award 2015 tasarım ödülü aldı!

Bütünsel tasarım anlayışından doğan banyo koleksiyonları ile uyum ve estetiği bir arada sunan Kale, İtalya’da düzenlenen prestijli tasarım yarışması “A’ Design Award 2015”te, ‘Crate’ serisiyle ödüle layık görüldü.

ADesign Award ödülü

ADesign Award ödülü ADesign Award ödülü

Bien yöneticileri Osmanlı dönemine ait banyo kültürünü kendisine hareket noktası alarak tasarladığı ''Sultan’’ serisi ödül töreni için İtalya’ya gitti.


Dünyanın en prestijli kurumlarından İtalya Como Kültür Departmanı’nın düzenlediği A’Design Award’a birçok ülkeden farklı kategoride 12 bin başvuru gerçekleşmişti. 8 Haziran Çarşamba günü İtalya Como Gölü’nde düzenlenen Gala Gecesi’yle ödüller sahiplerini buldu. Ödülü almak üzere Bien Tasarım Müdürü Tolga Berkay Como’da düzenlenen galaya Bien Seramik Kanal Geliştirme Müdürü Ebru Şener’le birlikte katıldı. Renkli geçen törende ödül alan tasarımcılar ödülleriyle bol bol poz verdi.


Bien Tasarım ekibinin 500 yıllık Osmanlı banyo ve hamam kültüründen ilham alarak tasarladığı Sultan Serisi koleksiyonu hem adını hem de çıkış noktasını Osmanlı Sultanları’nın kaftanlarında yer alan özgün desenlerden alıyor. Seri seramiğe elle işlenmiş gibi duran şık motifleri ve...