Adım İstanbul resimleri

Adım İstanbul resimleri

Adım İstanbul Konutları İstanbul Başakşehir'de inşa ediliyor. 24 ay 0 faiz fırsatı ile ödeme yapılabilen proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzası taşıyor. İşte Adım İstanbul dış mekan görselleri...

Kayaşehir Adım İstanbul Rezidans satılık!

Kayaşehir Adım İstanbul Rezidans satılık daire fiyatları 406 bin 800 TL'den başlıyor. 35 bin 76 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen projede kapalı yüzme havuzu gibi sosyal imkanlar sunuluyor.

Başakşehir Adım İstanbul satılık ev fiyatları!

Adım İstanbul'da peşin alımlarda yüzde 10 indirim imkanı sağlanıyor. Başakşehir Adım İstanbul satılık ev fiyatları 406 bin 800 TL'den başlıyor.

Adım İstanbul'da kampanya!

Başakşehir Adım İstabul projesinde peşin ödemelere yüzde 10 indirim uygulanıyor. İşte, Adım İstanbul'da kampanya detayları...

Başakşehir Adım İstanbul Konutları iletişim!

Başakşehir Adım İstanbul Konutları iletişim ve adres bilgisi haberimizde yer alıyor. Adım İstanbul Konutları projesinde 615 adet konut ve 120 ticari birim yer alıyor...

Kayaşehir Adım İstanbul ödeme seçenekleri!

Kayaşehir Adım İstanbul ödeme seçenekleri kapsamında peşin alımlarda indirim imkanı sağlanıyor. Başakşehir Kent Merkezi'ne yakın konumda olan projede 615 daire ve 120 ticari birim bulunuyor.

Adım İstanbul Evleri Başakşehir satılık!

Adım İstanbul Evleri Başakşehir satılık dairelerin fiyatları 406 bin 800 liradan başlıyor. Adım İstanbul Evleri projesinde 615 adet daire ve 120 adet dükkan bulunuyor...

Adım İstanbul Başakşehir satılık konut!

Adım İstanbul Başakşehir satılık konut alanları 60 ile 300 metrekare arasında değişiyor. 35 bin 76 metrekare arsa üzerinde inşa edilen projede peşinde yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Adım İstanbul ödeme planı!

Adım İstanbul ödeme planı kapsamında lansmana özel fırsatlar devam ediyor. Konutların 2018 yılının başında teslim edileceği proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından inşa ediliyor.

Adım İstanbul Konutları Kayaşehir teslim tarihi!

Adım İstanbul Konutları Kayaşehir teslim tarihi Ocak 2018 olarak belirtiliyor. Adım İstanbul Konutları Kayaşehir projesinde 2+1 dairelerin fiyatları 406 bin 800 liradan başlayarak değişiyor...

Başakşehir Adım İstanbul satış ofisi iletişim!

Başakşehir Adım İstanbul satış ofisi iletişim için 0212 924 16 16 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Başakşehir Kent Merkezi'ne yakın konumda olan projede peşinde yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Kayaşehir Adım İstanbul adres!

İntaya, EYG ve İntes Ortaklığıyla yükselen projede daireler 2+1 'den 5+1 'e kadar değişiyor. Kayaşehir Adım İstanbul adres bilgileri kapsamında Evvel İstanbul'a yakın konumda bulunuyor.

Adım İstanbul Kayaşehir ulaşım!

Adım İstanbul Kayaşehir ulaşım bilgilerine göre proje, İstanbul Başakşehir Kayaşehir Bulvarı üzerinde bulunuyor. Çeşitli sosyal imkanların bulunduğu projede fiyatlar 406 bin 800 TL'den başlıyor.

Başakşehir Adım İstanbul Rezidans teslim tarihi!

Başakşehir Adım İstanbul Rezidans teslim tarihi Ocak 2018 olarak belirlendi. Adım İstanbul Rezidans projesinde 615 adet daire ve 120 adet ticari birim yer alıyor...

Adım İstanbul resimleri

Adım İstanbul resimleri Adım İstanbul resimleri

Adım İstanbul Residence'de dairelerin alanları minimum 60, maksimum 300 metrekare şeklinde tasarlandı. Projede yüzde 25 peşinatta, kalan konut bedeli için banka kredisiyle vade uygulanıyor. 


Arsa alanı 35 bin metrekare olarak belirlenen Başakşehir Adım İstanbul'da 615 adet daire ve 120 adet ticari alan bulunuyor. Projede teslimlerin 2018 yılı Ocak ayı içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor. 


İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından Başakşehir Kayaşehir'de hayata geçirilen Adım İstanbul Evleri fiyatları 605 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede 10 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor. 


Konutların 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak dizayn edildiği Adım İstanbul Rezidans'ta yarısı peşinde, kalan kısım için 24 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor. 


Adım İstanbul Kayaşehir'de kapalı yüzme havuzu, dinlenme terasları,...