Adr inşaat nerede

Adr inşaat nerede

Adr Atık Toplama Yönetimi Çevre Danışmanlık Nakliyat İnşaat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli bugün gerçekleştirildi. Adr Atık Toplama Yönetimi Çevre Danışmanlık İnşaat Şirketi'nin merkez nakli Kartal'a yapıldı. 

Pasifik İnşaat Merkez Ankara nerede?

Pasifik İnşaat Merkez Ankara nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede 10 blokta toplam 1.425 adet konut bulunuyor.

Adr Atık Toplama Yönetimi Çevre Danışmanlık İnşaat Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Adr Atık Toplama Yönetimi Çevre Danışmanlık Nakliyat İnşaat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli bugün gerçekleştirildi. Adr Atık Toplama Yönetimi Çevre Danışmanlık İnşaat Şirketi'nin merkez nakli Kartal'a yapıldı. 

Gergül İnşaat Ataşehir Modern nerede?

Gergül İnşaat imzasıyla İzmir Karşıyaka'da hayata geçirilecek olan Ataşehir Modern projesi Ataşehir Kent Hastanesi'nin yakınında yükselecek. Peki, Gergül İnşaat Ataşehir Modern nerede?

Esta İnşaat Beyoğlu projesi nerede?

Esta İnşaat, Beyoğlu projesinde 245 daire, 14 ofis ve 20 ticari birim inşa edecek. Peki, Esta İnşaat Beyoğlu projesi nerede? İşte detaylar...

Adr Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adr Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi dün Sultanbeyli’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Adar ve Sinan Gürer ortaklığında kuruldu.

Esta İnşaat Esta Bahçelievler nerede? İşte harita!

Esta İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Esta Bahçelievler projesi 471 daire ve 40 ticari birimden meydana geliyor. Peki Esta İnşaat Esta Bahçelievler nerede? İşte harita!

Kantar İnşaat Burgazada VIP nerede?

Gaziantep İbrahimli'de hayata geçirilen Burgazada VIP projesi 24 ay sonra teslim edilecek. Proje 48 daireden meydana geliyor. Peki Kantar İnşaat Burgazada VIP nerede?

Adr Mekanik İnşaat Taahhüt Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adr Mekanik İnşaat Taahhüt Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi Mehmet Üsten tarafından 20 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Güray İnşaat Nidya Tower nerede?

7 bin 428 metrekare alanda yükselen Nidya Tower projesi 228 rezidans, 150 ofis ve 20 ticari birimden oluşuyor. Peki Güray İnşaat Nidya Tower nerede?

Aksa İnşaat Hanzade Konutları nerede?

Aksa İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Hanzade Konutları 2 blokta 61 daireden meydana geliyor. Peki Aksa İnşaat Hanzade Konutları nerede?

Dekon İnşaat Dekon Senkron nerede?

Lansman öncesi avantajlı fiyatların sunulduğu Dekon Senkron projesinde aylık 1.800 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olunabiliyor. Peki Dekon İnşaat Dekon Senkron nerede?

Karden İnşaat Self İstanbul nerede?

Toplam 609 konut ve 58 dükkandan meydana gelen Self İstanbul projesinde satışlar Mart ayında başlayacak. Peki Karden İnşaat Self İstanbul nerede?

İnvest İnşaat Vadi Koru nerede?

Toplam 246 adet konut ve 92 adet ofisten meydana gelen İnvest İnşaat Vadi Koru projesi Invest İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Peki İnvest İnşaat Vadi Koru nerede?

Adr inşaat nerede

Adr inşaat nerede Adr inşaat nerede

Adr Atık Toplama Yönetimi Çevre Danışmanlık Nakliyat İnşaat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakil işlemi yapıldı. Uğur Aslantürk tarafından kurulan şirketin merkez nakli Kartal'a gerçekleştirildi. 

Adr Atık Toplama Yönetimi Çevre Danışmanlık İnşaat Şirketi konusu:
Yurt içinde ve yurt dışında insan ve çevrenin korunması insanve çevreye zarar vererek çevreyi kirleten her türlü katı atıkların ambalaj atıklarının atık yağların tıbbi atıkların ömrünü tamamlamış veya herhangi bir nedenle hurda statüsüne dönüşmüş otomobil ve benzer araçların tehlikesiz metallerin ömrünü tamamlamış lastik ve türevleri ile atık pil ve aküöülatörlerin tehlikeli atıkların bitkisel atık ve yağlarıntoplanması ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Adr Atık Toplama Yönetimi Çevre Danışmanlık İnşaat Şirketi adres: Orhantepe Mahallesi Kampyolu Cad.Gürçay Apt.No:21/19...