AK Yapı projeleri

AK Yapı projeleri

İnşaat sektörü dur durak bilmeden hacmini büyütmeye devam ediyor. Bu yıl cirolarında yüzde 15 artış sağladıklarını söyleyen Ak Yapı inşaat Yönetim Kurulu Eşbaşkanı Mahmut Aşmalı, "2017 yılı sektör için faizlerinin de düşmesi ile daha hareketli olacağını öngörüyoruz." dedi.

AK Yapı 2015'te yeni projelere başlayacak!

AK Yapı Yönetim Kurulu Eşbaşkanı Mahmut Aşmalı; " 2014 yılı için hedeflediğimiz birçok projemizi hayata geçirdik. Satışlarımızı arttırdık,yeni projelere başladık. " dedi..

Kaçak yapının cezası nedir?

Ruhsat alınmadan başlanılan veya ruhsat ve eklerine aykırı olan yapılara kaçak yapı deniyor. Peki, kaçak yapının cezası nedir? İşte, kaçak yapı yaptırımları..

Kaçak yapı durdurma tutanağı!

Ruhsat almadan ya da imar mevzuatına aykırı olarak hayata geçirilen yapılar tespit ediliyor ve durduruluyor. İşte, kaçak yapı durdurma tutanağı!

Fırat Anlı: Kültürel alanlarda kaçak yapılaşmaya izin vermeyeceğiz!

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı, Gazi Köşkü Sosyal Tesisleri'nde yapılan ziyarette yaptığı konuşmada tarihi, kültürel ve doğal alanlarda kaçak yapılaşmaya izin vermeyeceklerini söyledi.

İzmit Belediyesi kaçak yapılaşmayla mücadele ediyor!

İzmit Belediyesi'nin kaçak yapılaşmayla mücadele çalışması devam ediyor. Geçtiğimiz yıl içinde toplam 142 kaçak yapının yıkımı gerçekleştirildi...

Yuvacık'ta kaçak yapılaşmayı önlemek için toplantı düzenlendi!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı İmar İşleri Şube Müdürlüğünce Yuvacık Baraj Havzasında kaçak yapılaşmayı önlemek ve bölge halkını baraj koruma alanları konusunda bilgilendirme amaçlı, mahalle muhtarları ile görüşüldü.

Kocaeli Baraj havzasında kaçak yapıya izin yok!

Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı İmar İşleri Şube Müdürlüğünce Yuvacık Baraj Havzasında kaçak yapılaşmayı önlemek ve bölge halkını baraj koruma alanları konusunda bilgilendirme amaçlı, mahalle muhtarları ile görüşüldü.

Çankaya Belediyesi 9 kaçak yapıyı yıktı!

Sınırlarında gecekondulaşmayı sıfıra indiren Çankaya Belediyesi, 2014 yılında yalnızca 9 adet kaçak yapı yıkımı gerçekleştirdi. Çankaya Belediyesi 2014 yılında kaçak yapılaşmaya izin vermedi...

Yuvacık'ta kaçak yapılaşmaya izin yok!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi personeli, Yuvacık Baraj Havzasında Kaçak yapılaşmanın önlemesi hususunda bölge muhtarlarını ziyaret etti...

Çankaya'da 9 kaçak yapı yıkıldı!

Sınırlarında gecekondulaşmayı sıfıra indiren Çankaya Belediyesi, 2014 yılında yalnızca 9 adet kaçak yapı yıkımı gerçekleştirdi. Belediye, 39 adet baz istasyonu, 65 adet balkon-teras, 27 adet ön kapama ve 62 adet farklı konulara ait toplam 193 yıkım yaptı

Antalya Kumluca'da kaçak yapılar yıkıldı!

Antalya'nın Kumluca ilçesinde imara aykırı ve kaçak olduğu belirlenen iki konteyner yıkılırken Adrasan Mahallesi'nde de bir kaçak yapı hakkında tutanak tutuldu...

AK Yapı 2015'te yeni projelere başlayacak!

AK Yapı Yönetim Kurulu Eşbaşkanı Mahmut Aşmalı; " 2014 yılı için hedeflediğimiz birçok projemizi hayata geçirdik. Satışlarımızı arttırdık,yeni projelere başladık. " dedi..

Beldibi'ndeki kaçak yapı yıkımına turizmcilerden destek geldi!

Turizm sezonunun sona ermesiyle Kemer'in Beldibi Mahallesi'ndeki hazine arazisi üzerine yapılmış kaçak yapıların yıkımına başlayan Kemer Belediyesi'ne destek veren turizmciler, Başkan Mustafa Gül'ü ziyaret etti.

Yıldırım'da kaçak yapılara geçit yok!

Kentsel dönüşüm ile Yıldırım’ı yaşanabilir bir şehir kimliğine kavuşturmak isteyen Yıldırım Belediyesi’nin kaçakla mücadelesi hız kesmeden devam ediyor. Belediye tarafından tespit edilen Hacivat ve Anadolu mahallelerindeki kaçak yapılar yıkıldı

AK Yapı projeleri Haberi

AK Yapı projeleri


Yıllık 600 bin yeni konut satan ve l milyonun üzerinde konutun el değiştirdiği Türk inşaat sektörü tüm hızıyla büyüyor. Bankaların konut faizlerini indirmesiyle birlikte geleceğe umutla bakan sektör, bu sene rekorlara imza attı. Ak Yapı İnşaat Yönetim Kurulu Eşbaşkanı Mahmut Aşmalı, Yeni Şafak'ın inşaat sektörü ile ilgili sorularını cevapladı. 

HAİN GİRİŞİM YILDIRMADI 

-Planlarınızda bir değişiklik oldu mu? 

2016 yılı ilk yarısında artan terör olayları, faizlerdeki artış, Rusya ile yaşanan uçak krizi ' vb. sebeplerle talepte daralma oldu. İkinci yarıyılda ise 15 Temmuz hain darbe teşebbüsüne rağmen yapılan kampanyalarla daha hareketli geçiyor. 


Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz mottosu ile çıkan Emlak Konut kampanyasına firmamız, fedakarlık yaparak uzun vadeli ve kar marjlarını düşürerek katıldı. Ağustos ayında gerçekleştirdiğimiz Başakşehir Merkez Çarşı ihalemiz ve projelerimize ciddi talep geldi. 

CİRODA %...