Al Dimashqi Turizm Gayrimenkul adres 

Al Dimashqi Turizm Gayrimenkul adres 

Al Dimashqi Turizm Gayrimenkul Kozmetik Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Ayman Dumaırıeh tarafından kuruldu.

Azad Proje Yapı İnşaat Gıda Tekstil Turizm Emlak Nakliyat Araç Alım Satım San.Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Azad Proje Yapı İnşaat Gıda Tekstil Turizm Emlak Nakliyat Araç Alım Satım San.Ve Tic.Ltd.Şti. bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Karadağ tarafından kuruldu.

Sofıya Group Turizm Gayrimenkul Ve Emlak Alım Satım İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sofıya Group Turizm Gayrimenkul Ve Emlak Alım Satım İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 400 bin TL sermaye bedeli ile Mohamad Ibrahım tarafından kuruldu.

Al Dimashqi Turizm Gayrimenkul Kozmetik Limited Şirketi kuruldu!

Al Dimashqi Turizm Gayrimenkul Kozmetik Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Ayman Dumaırıeh tarafından kuruldu.

Ütopya Turizm İnşaat'ın şirket payları yakın izleme pazarına alındı!

Ütopya Turizm İnşaat'ın Utopia World Hotel'in satışını gerçekleştirmesinin ardından Borsa İstanbul yönetimi tarafından, şirket payları yakın izleme pazarına alındı.

Al Toon Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Toon Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Alı Subhi H. Al-Toon ve Bülent Sabır ortaklığında kuruldu.

Hamzeh Judıcıal Complex Emlak Gayrimenkul İnşaat Reklam Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hamzeh Judıcıal Complex Emlak Gayrimenkul İnşaat Reklam Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Ghasem Hamzeh tarafından kuruldu.

Al Afsar Gayrimenkul Turizm Oto Kiralama İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Afsar Gayrimenkul Turizm Oto Kiralama İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Yahy A. Salıh Alasfar ve Jameel Yahy A. Alasfar ortaklığında kuruldu.

Al Anood Turizm Ve Nakliyat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Anood Turizm Ve Nakliyat Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 350 bin TL sermaye bedeli ile Hazar H.M. Almurshed tarafından kuruldu.

Tek Al Turizm İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tek Al Turizm İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ümit İnal tarafından kuruldu.

Al Safa Turizm Otelcilik Emlak Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Safa Turizm Otelcilik Emlak Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 4 milyon TL sermaye bedeli ile Abdullah Şahinoğlu tarafından kuruldu.

Alöz Turizm Ve Ticaret Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Alöz Turizm Ve Ticaret Sanayi Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile LJ Mücevherat Anonim Şirketi tarafından kuruldu.

Al Muqaddas Turizm Ve Seyahat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Muqaddas Turizm Ve Seyahat Ticaret Limited Şirketi Kağıthane'de 150 bin TL sermaye bedeli ile Fakıh M. R. Hajatay tarafından kuruldu.

Al Zubaıdı Gayrimenkul İnşaat Turizm Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Zubaıdı Gayrimenkul İnşaat Turizm Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Zubaidi tarafından kuruldu.

Al Dimashqi Turizm Gayrimenkul adres  Haberi

Al Dimashqi Turizm Gayrimenkul adres 

Al Dimashqi Turizm Gayrimenkul Kozmetik Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Ayman Dumaırıeh tarafından kuruldu.

Al Dimashqi Turizm Gayrimenkul Kozmetik Limited Şirketi konusu:
Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek. Her çeşit restoran ve lokanta, pastane, kafeterya, kafe bar, gazino, diskotek işletmeciliği yapmak, kiralamak, kiraya vermek,...