Alajlan Gayrimenkul adresi

Alajlan Gayrimenkul adresi

Alajlan Gayrimenkul ve Yatırım Anonim Şirketi, A.Mohammed S Alajlan Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 100 bin TL sermaye ile 23 Kasım'da Zeytinburnu, Seyitnizam Mahallesi' nde kuruldu.

Akmerkez GYO şirket merkezinin adresi güncellendi!

Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirket merkezinin adresi "Kültür Mahallesi Nisbetiye Caddesi Akmerkez N:56/1 Beşiktaş/İstanbul" olarak güncellendi...

Gayrimenkul ve ofiste yatırımın yeni adresi Cendere bölgesi!

Kağıthane Cendere Caddesi son yıllarda inşaat firmalarının uğrak adresi oldu. Vadistanbul AVM ve Axis AVM'nin yapılmasıyla yoğunluğu artan bu bölgede birçok konut projesi yer alıyor. 

Gayrimenkulün yeni adresi İzmir!

İzmir son zamanlarda konut projeleriyle göz dolduruyor. Markalı konut projelerinin aranan adresi haline gelen İzmir'de birçok konut ve ofis projesi bulunuyor. İşte 7 markalı konut ve ofis projesi...

Markalı konutun yeni adresi Kartal ve Maltepe!

Gayrimenkul firmalarının son zamanlardaki gözde adresi Kartal ve Maltepe oldu. Sabiha Gökçen Havaalanı’na kadar uzatılacak metro hattının da bölgedeki gayrimenkul projelerine olan ilgiyi arttırıldığı belirtildi...

Körfez gayrimenkul fonlarının yeni adresi İstanbul olacak!

KPMG, Türkiye’nin de arasında bulunduğu 17 ülkeden 90’dan fazla bankanın yetkilisiyle görüştü ve Gayrimenkul Kredileri Barometresi 2017'yi açıkladı.

Kocaeli Çayırova markalı konut projelerin adresi olacak!

Gayrimenkul fiyatlarının İstanbul ve Bursa'da yükselmesi ile Kocaeli Çayırova markalı konut projelerin adresi olacak..

Gayrimenkul danışmanıyla kira sözleşmesi yapılmalı mı?

Emlak sektörünün güvenilir adresi Starkey, ''Gayrimenkulünüzü kiraya verirken gayrimenkul danışmanı ile neden sözleşme imzalamalısınız?'' sorusuna cevap buldu. İşte o haber....

Karaköy, Avrupa Yakası’nın yeni turizm adresi olmaya aday!

Keller Williams, özellikle son yıllarda popülaritesi gün geçtikçe artan Karaköy gayrimenkul piyasasını mercek altına aldı. Yerli ve yabancı yatırımcının yoğun ilgi gösterdiği bölge kısa süre içinde Avrupa Yakası’nın yeni turizm adresi olmaya aday.

Alajlan Gayrimenkul ve Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Alajlan Gayrimenkul ve Yatırım Anonim Şirketi, A.Mohammed S Alajlan Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 100 bin TL sermaye ile 23 Kasım'da Zeytinburnu, Seyitnizam Mahallesi' nde kuruldu.

Gayrimenkul sektörünün temsilcileri CNR Emlak Fuarı'nda buluştu!

İnşaat, emlak ve gayrimenkul sektörünün zirve adresi Emlak Fuarı 2015, CNR Fuar Merkezi'nde kapılarını açtı. Sektör temsilcilerinin yatırımcılara ve müşterilere açılan kapısı niteliğindeki fuar 8 Kasım'a kadar açık kalacak.

Türker Gayrimenkul internet sitesini yeniledi!

Türker Gayrimenkul ve Yatırım Geliştirme A.Ş. tarafından bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda değişen internet adresi yayınlandı. İşte Türker Gayrimenkul'ün yeni adresi;

Halkbank 41 ilde 172 gayrimenkulü satışa çıkardı!

Halkbank 14 Mayıs 2015 tarihinde https://hbgayrimenkul.intengo.com/ internet adresi üzerinden e-ihale yöntemiyle 41 ilde 172 gayrimenkulün satışını gerçekleştirecek. İhale saat 09:00 ile 18:00 saatleri arasında yapılacak.

Bursa gayrimenkul yatırımcılarının yeni adresi oldu!

İstanbul-İzmir Otoyolu başta olmak üzere önemli projelerle cazibesini artıran Bursa, gayrimenkul yatırımcılarının gözdesi oldu. 4. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'nde Bursa'nın inşaat ve emlak piyasası değerlendirildi.

Alajlan Gayrimenkul adresi Haberi

Alajlan Gayrimenkul adresi

Alajlan Gayrimenkul ve Yatırım Anonim Şirketi, A.Mohammed S Alajlan Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 100 bin TL sermaye ile 23 Kasım'da Zeytinburnu, Seyitnizam Mahallesi'nde kuruldu. 


Alajlan Gayrimenkul ve Yatırım Anonim Şirketi iş konusu; 1- Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek. 2- Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar...