Altın Kızlar dizisinin çekildiği ev

Altın Kızlar dizisinin çekildiği ev

Golden Girls (Altın Kızlar) adlı dizisinin çekildiği ev satıldı. ABD'nin Los Angeles kentinin gözde bölgeleri arasında yer alan Brentwood'daki evin yeni sahibi 4 milyon 620 bin dolar veren kişi oldu.

Gram altın gitti, yarım gramlık altın geldi!

Son zamanlarda yaşanan altın fiyatlarındaki yükseliş vatandaşların alım gücünü etkiledi. Düğün sezonun açılması ile birlikte takı takmak isteyen vatandaşlar çeyrek altın yerine gram altını tercih ederken, şimdi ise gram altından vazgeçerek yarım gramlık altına yönelmeye başladı.

Altın fiyatları 3 ayın zirvesinde!

Spot altın, küresel piyasalarda şubat ortasından bu yana görülen en yüksek seviye olan 1.822 dolara yükseldi.

Konya Altın Çarşısı'nda yıkım çalışmaları tamamlanıyor!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Mevlana Çarşısı ve Altın Çarşı’daki kentsel dönüşüm çalışmalarını inceledi. Çalışmaları değerlendiren Başkan Altay Altın Çarşısı'nda yıkımların tamamlanma aşamasına geldiğini dile getirdi.

Altının gram fiyatı 6 ayın en düşük seviyesinde!

Altının gram fiyatı, 418.2 lira ile 27 Temmuz 2020'den bu yana gördüğü en düşük seviyeye düştü. Çeyrek altın 687 lira, Cumhuriyet altın ise 2.808 liradan satılıyor.

Altın haftaya hareketli başladı: 1.5 ayın en düşük seviyesinden döndü!

Küresel piyasalarda altın fiyatları, sabah saatlerinde 1.807 dolarla geçen aralık ayı başından bu tarafa görülen en düşük seviyeyi gördükten sonra 1.835 doların üzerine çıktı.

Konya Altın Çarşı'da yıkım başlıyor!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Altın Çarşı'sının yıkımının1 Ocak itibarıyla başlayacağını açıkladı. 

Altın yatırımcıları dikkat! Altında 4 yılın en kötü performansı!

Altının gram fiyatı, kasım ayını yüzde 11,3 düşüşle 447,2 lira seviyesinden tamamladı ve tarihin en düşük performansını gerçekleştirdi.

Gram Altın rekor kırdı!

Küresel piyasalarda yaşanan belirsizlikler nedeniyle altın fiyatlarında yaşanan artış ve dolar/TL kurundaki tarihi seviyelerin tetiklediği gram altın fiyatlarından da rekor geldi. Gram altın bugün 499 lira ile zirve yaptı.

Gram altın 5 haftanın en kötü kapanışını gerçekleştirdi!

Kovid-19 tedbirlerinin yeniden gündeme gelmesi ve bu paralelde güçlenen doların etkisiyle uluslararası piyasalarda altının ons fiyatı geçen hafta yüzde 4,4 değer kaybederken, haftayı da 2 ayın en düşük seviyesinden kapattı.

Altın 34 Gayrimenkul Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Altın 34 Gayrimenkul Ve Danışmanlık Limited Şirketi Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Zeyad A.A. Alselmi tarafından kuruldu.

Altın ithalatında 30 yılın rekoru kırıldı!

Küresel çapta altın fiyatlarındaki artışa dolar/TL kurunda yükselişi de eklenince Türkiye'de altın talebi patlama yaptı. Yaşanan bu talep artışıyla birlikte altın ithalatı da 30 yılın en yüksek seviyesine çıktı.

Altın Kızlar dizisinin çekildiği ev satıldı!

Golden Girls (Altın Kızlar) adlı dizisinin çekildiği ev satıldı. ABD'nin Los Angeles kentinin gözde bölgeleri arasında yer alan Brentwood'daki evin yeni sahibi 4 milyon 620 bin dolar veren kişi oldu.

Altının onsundaki yükselişin nedeni küresel gelişmeler!

AA Finans Analisti Memiş, "Altının onsundaki yükselişin nedeni küresel gelişmeler. Altın destekli borsa fonlarına (ETF) girişlerde alımlar hızlandı, hedef olarak 2 bin 300 dolar, devamında 3 bin dolar seviyesi hedeflendi." dedi.

Altın Kızlar dizisinin çekildiği ev Haberi

Altın Kızlar dizisinin çekildiği ev

ABD'nin Los Angeles kentinin gözde bölgeleri arasında yer alan Brentwood'daki ve 1950'lerin tarzını yansıtan ev, 4 milyon 620 bin dolara satıldı. Efsane dizi 'Altın Kızlar'ın çekildiği tek katlı bu ev, geçtiğimiz temmuz ayında 2 milyon 999 bin dolara satışa çıkarılmıştı.

DOKUZ ALICI ADAYI TEKLİF VERDİ 

Hürriyet'te yer alan habere göre; dört yatak odası, dört banyosu bulunan ev için dokuz alıcı adayı teklif vermişti. Sonunda 4 milyon 620 bin dolar veren kişi evin yeni sahibi olarak açıklandı.

ROSE, BLANCE, DOROTHY VE SOPHIA'NIN EVİ 

Golden Girls (Altın Kızlar) adlı dizide senaryosuna göre bu ev Miami'de bulunuyordu. Dizinin kahramanları Rose, Blanche, Dorothy ve Sophia bu evde yaşıyordu.

BİR BENZERİ DE İNŞA EDİLDİ 

Dizinin ilk bölümleri bu evde çekilirken, ilerleyen zamanlarda Disney Stüdyoları'da bir benzeri inşa edildi...