ankara golfkent ne zaman teslim

ankara golfkent ne zaman teslim

TURYAP'ın emlak geliştirme ve yatırım projesi Ankara Golfkent'te daire fiyatları 350 bin TL, villalar ise 700 bin TL'den başlıyor.

Ankara Golfkent'te fiyatlar 350 bin TL'den başlıyor!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen markalarından TURYAP’ın emlak geliştirme ve yatırım projesi Ankara Golfkent’in klasik dönem mimarisi ile tasarlanan 1. etap satışları devam ediyor.

Golf Kent Ankara adres!

Golf Kent Ankara adres; Turyap'ın projesi Golf Kent Evleri Ankara Yenimahalle'de Eskişehir Yolu Üzeri 32. km Yenimahalle / ANKARA adresinde yer alıyor. Ankara Golf Kent projesinin ilk etabı bu yıl sonunda teslim ediliyor...

Ankara Golfkent örnek daire!

Ankara Golfkent örnek daire görüntüleri haberimizin içinde yer alıyor

Turyap Golfkent fiyat listesi!

Ankara'nın Yenimahalle bölgesinde hayata geçirilen Turyap Golfkent fiyat listesi haberimizde detaylı olarak yer alıyor...

Turyap Golfkent satış ofisi!

Turyap Golfkent satış ofisi Ankara Yenimahalle'de Eskişehir Yolu Üzeri 32. km Yenimahalle / ANKARA adresinde yer alıyor. Turyap Golfkent satış ofisi ile iletişime geçmek için (312) 299 02 20 telefon numarasını arayabilirsiniz...

Rönesans Holding'ten koronavirüsle mücadeleye destek için 8 milyon lira bağış!

Rönesans Holding, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadeleye destek olmak amacıyla Ankara Valiliği'ne 8 milyon TL'lik bağışta bulundu.

Ankamall AVM ve CP Ankara Oteli 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankamall AVM ve CP Ankara Oteli'ne ilişkin hazırlattırılan yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Merkez Ankara projesi 18 soruda tüm detaylarıyla!

Merkez Ankara projesini kim yapıyor? Merkez Ankara projesini kim yapıyor? Merkez Ankara'da kaç daire var? Merkez Ankara fiyatları ne kadar? Merkez Ankara ne zaman teslim edilecek? İşte Merkez Ankara projesi 18 soruda tüm detaylarıyla...

Ankara Golfkent'teki 26 imarlı arsanın fiyatı düştü!

Turyap Holding, Ankara Golfent'te bulunan konut, villa, işyeri, otel, okul ve hastane imarlı 26 arsayı satıyor. Satışa sunulan arsaların fiyatları ise yüzde 50 düştü.

Ankara Golfkent'teki 26 imarlı arsa satılıyor!

Turyap Holding, Ankara Golfent'teki 26 adet imarlı arsayı satıyor. 2 bin metrekare ile 50 bin metrekare arasında değişen arsalar yatırımcılar için satışa çıkıyor.

10 soruda TOKİ Ankara 50 bin konut kampanyası!

TOKİ Ankara 50 bin konut kampanyasında kaç konut var? TOKİ 50 bin konut Ankara fiyatları ne kadar? TOKİ Ankara 50 bin konut başvuruları ne zaman bitiyor? İşte 10 soruda TOKİ Ankara 50 bin konut kampanyası detayları...

Parlamenter Golf Life'tan yabancılara özel kampanya!

Yabancıya konut satışını artırmak için yeni bir kampanya başlatan Ankara Golfkent, Golfkent’in Parlamenter Golf Life etabından konut alan yabancı yatırımcıların vatandaşlık masraflarını karşılıyor.

Ankara Golfkent’in temeli atıldı!

Ankara’da arsası TURYAP’tan alınan ve Ertan Çelik İnşaat firması tarafından golf sahasının bulunduğu alanda hayata geçirilen Ankara Golfkent projesinin temeli atıldı. 2020'de teslim edilecek projede fiyatlar 395 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Parlamenterler Golf Life'ta 395 bin TL'ye 2+1! Yeni proje!

TURYAP’ın gayrimenkul geliştirme ve yatırım projesi Ankara Golfkent’in 50 bin metrekarelik arsası üzerinde hayata geçirilecek olan Parlamenterler Golf Life projesinin temeli 2 Aralık 2018 Pazar günü atılacak.

Kanal İstanbul'un alternatifi, Kanal Ankara!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ankara Büyükşehir Belediyesi Mamak Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan Bakan Kurum, Vadi Ankara Projesi'ne ilişkin detayları paylaştı.

Ankara Golfkent arsaları satışa çıktı!

Ankara Golfkent’teki konut, ticari, eğitim, sağlık tesis imarlı arsalar inşaat şirketleri, kooperatifler, müteahhitler ve yatırımcılar için satışa sunuldu.

Ankara Golfkent'teki 26 gayrimenkulden 5 tanesine teklif geldi!

Turyap Holding, Eskişehir Yolu üzeri Çankaya Üniversitesi karşısında bulunan Ankara Golfent'teki 26 imarlı arsayı 28 Eylül 2018 Cuma günü saat 14:00'da satışa çıkardı. Ankara Golfkent'teki 26 gayrimenkulden 5 tanesine teklif geldi.

Ankara Golfkent'teki 26 imarlı arsa bugün satışta!

Turyap Holding, Ankara Golfent'teki 26 adet imarlı arsayı satışa çıkardı. Arsaların satış ihalesi bugün saat 14:00'da düzenlenecek. 

ankara golfkent ne zaman teslim

ankara golfkent ne zaman teslim ankara golfkent ne zaman teslim

GAYRİMENKUL sektörünün önde gelen markalarından TURYAP'ın emlak geliştirme ve yatırım projesi Ankara Golfkent'in klasik dönem mimarisi ile tasarlanan 1. etap satışları devam ediyor. Ankara Golfkent, uluslar arası standartlara uygun golf sahası, yaya ulaşımını öne çıkaran kentsel tasarımı, hobilerin geliştirebileceği sosyal alanlarıyla huzurlu bir hayat alanı sunuyor. Modern mimari çizgisinde tasarlanan projenin 2. etabında 50 metrekare 300 metrekare aralığında değişen 1 + 1,2+1,3+1,4+1,5+1 olmak üzere yaklaşık 2.640 konut ve villa, 9 delikli golf sahası bulunuyor. Konumu ve Önemi itibariyle yepyeni bir hayat biçimini amaç edinen proje, başşehrin yatırım ve cazibe merkezi olmayı hedefliyor. Daire fiyatlarının 350 bin TL, villaların ise 700 bin TL'den başladığı 1. etabın projesinin klasik dönem mimarisiyle tasarlanmış ve yıl sonunda teslim edilmesi planlanıyor.


Yeni Asya