ankara incek konut fiyatları

ankara incek konut fiyatları

Ankara’nın İncek semti, yeni konut projeleri ile Türkiye’nin en çok değer kazanan bölgeleri arasına girdi. İncek’te 5 yıl önce metrekaresi 2 bin 500 olan konutların değeri 6 bin liraya yükselince bölge yatırımcıların akınına uğradı.

Yıldıray Yoldar: İncek altın çağını yaşıyor!

ANGİAD Emlak Komisyonu Üyesi Yıldıray Yoldar, “ Bugün yatırımcısını üzmeyen yerlerin başında İncek geliyor. Konut ve arsa satışı çok yoğun ve fiyatlar giderek artıyor ” diyor.

Ankara İncek'e Birleşmiş Milletler kampüsü geliyor!

Ankara İncek'teki Diplomatik Yerleşkede BM Binaları İçin Arazi Tahsisi, Tasarımı ve İnşasına İlişkin Protokol”ün onaylanması uygun bulundu.

TOKİ Ankara ucuz konut projesi 2020!

TOKİ Ankara ucuz konut 2020 başvuruları ne zaman? TOKİ Ankara ucuz konut 2020 başvuru şartları neler? TOKİ 2020 Ankara ucuz konut fiyatları ne kadar? İşte TOKİ Ankara ucuz konut projesi 2020 detayları...

Ankara’da konut satışları düştü, İzmir’de ise arttı!

Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa, TUİK 2019 Ekim ayı verilerini değerlendirdi. Verilere göre; Ankara’da konut satışları düştü, İzmir’de ise artış gösterdi.

TOKİ Ankara İncek 2. Etap başvuru şartları nedir?

TOKİ Ankara İncek 2. Etap başvuru şartları nedir sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Proje için başvuru dönemi bugün itibariyle başladı.

TOKİ Ankara İncek 2. Etap 2019 başvuruları!

TOKİ Ankara İncek 2. Etap 2019 başvuruları bugün itibariyle başladı. Projede toplam 9 adet konut bulunuyor.

TOKİ Ankara İncek 2. Etap başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Ankara İncek 2. Etap projesinde yer alan konutlar bugün itibariyle satışa çıktı.

Ankara'daki konut yapımlarına ilişkin 6 soru mecliste!

Ankara'daki konut yapımları meclis gündemine taşındı. Konuya ilişkin soru önergesi hazırlayan CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, sorularını Bakan Kurum'a sordu..

Ankara Hamamarkası konut projesi tanıtıldı!

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, Ankara Hamamarkası konut projesi hakkında bilgiler aldı.

Ankara İncek 2. Etap TOKİ başvuruları başladı!

Ankara İncek 2. Etap TOKİ başvuruları bugün itibariyle başladı. Projede toplam 112 adet konut bulunuyor.

TOKİ Ankara İncek 2. Etap başvuruları başlıyor!

TOKİ Ankara İncek 2. Etap projesinde yer alan 63 adet konut için başvuru dönemi bugün itibariyle başlıyor.

Ankara İncek TOKİ son başvuru tarihi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı  Ankara  İncek 2. Etap projesinde yer alan 69 adet konut için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

Ankara'da konut piyasası durgun!

Konut fiyatları Türkiye genelinde enflasyonun altında seyrine 2017 yılının son ayında da devam ederken, başkent Ankara'daki konut piyasasının durgun.

TOKİ Ankara İncek 2. Etap başvuruları bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Ankara İncek 2. Etap Toplu Konut Uygulaması kapsamında inşa edilen ve stoklarda yer alan 76 konut satışa sunuldu. 

ankara incek konut fiyatları

ankara incek konut fiyatları ankara incek konut fiyatları

Son yıllarda markalı konut üreticilerinin ilgisiyle Türkiye'nin önde gelen yerleşim bölgeleri arasına giren başkent Ankara'nın İncek bölgesinde metrekare fiyatları 5 yılda yüzde 220 arttı. Fiyatların 2 bin 500 liradan 6 bin lira bandına geldiği bölge planlı yerleşim, trafiksiz hayat ve eğitim kurumlarını içinde bulundurması nedeniyle kazançlı yatırım adresi oldu. Bölgede markalı olarak aynı anda 3 bin 500 konutun yapımına tüm hızıyla devam ediliyor. 


Bol yeşil alanlarının yanı sıra eğitim kurumları da bölgenin değerini yükseltiyor. Atılım ve Ufuk Üniversiteleri'nin yanı sıra TED Koleji ile önemli eğitim kurumlarına ev sahipliği yapan İncek, bu özelliğiyle yatırımcılar kiracı bulmak konusunda sıkıntı yaşamıyor. Bölgede önce Akfen İnşaat ve Sinpaş gibi büyük firmaların ardından Besa, Ons, Özçelik-Pelit, Nata gibi gruplar da ardı ardına projeler gerçekleştirdiler. Gelecekte...