10 / 12 / 2022

armani maçka residence beşiktaş adres

armani maçka residence beşiktaş adres

1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçeneklerinden meydana gelen ve Beşiktaş Maçka'da konumlandırılan Beşiktaş Armani Maçka Rezidans Evleri'nde yer alan 2+1 konutların fiyatları 2 milyon 250 bin dolardan başlıyor...

Armani Maçka Rezidans Evleri!

Armani Maçka Rezidans Evleri projesinin ulaşım bilgileri şöyle: Vişnezade Mah. Hüsrev Gerede Cad. Şehir Mehmet Sok. No:9 Maçka/İstanbul - Telefon numarası: 0212 215 29 29

Armani Maçka Rezidans vaziyet planı!

Armani Maçka Rezidans vaziyet planı haberin içerisinde yer almaktadır. Armani Maçka Rezidans satılık 2+1 dairelerin fiyatları 2 milyon 250 bin dolardan başlıyor...

7 Temmuz 2017 TOKİ Maçka kura sonuçları!

7 Temmuz 2017 TOKİ Maçka kura sonuçları henüz açıklanmadı, 7 Temmuz 2017 TOKİ Maçka kura sonuçları belli olduğunda Emlakkulisi.com'da yer alacak.

TOKİ Maçka kura sonucu listeleri!

TOKİ Maçka kura sonucu listeleri henüz açıklanmadı, TOKİ Maçka kura sonucu listeleri belli olduğunda Emlakkulisi.com'da yer alacak.

TOKİ Maçka kura sonuçları açıklandı mı?

TOKİ Maçka kura sonuçları henüz açıklanmadı, TOKİ Maçka kura sonuçları açıklandığında Emlakkulisi.com'da yer alacak.

TOKİ Trabzon Maçka kura sonuçları 7 Temmuz 2017!

TOKİ Trabzon Maçka kura sonuçları 7 Temmuz 2017 henüz belli olmadı. TOKİ Trabzon Maçka kura sonuçları 7 Temmuz 2017 açıklandığında Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Gezi Parkı ve Maçka Parkı köprü ile bağlanacak!

Taksim Gezi Parkı ile Maçka Parkı arasına Ekolojik Yaya Köprüsü inşa edilecek. Köprü ile iki bölge birbirine bağlanacak.

Maçka Forumu'ndan park açıklaması!

Maçka Forumu, İBB Dolmabahçe-Levazım-Baltalimanı-Ayazağa Karayolu Tünelleri Projesi kapsamında inşaat alanına dönecek Maçka Parkı için açıklama yaptı.

Maçka Demokrasi Parkı'na ilişkin 7 sorun mecliste!

Maçka Demokrasi Parkı'nın tünel projesi için kullanılmasına ve karayolu projelerinden etkilenen park, orman ve yeşil alanlara ilişkin soru önergesi hazırlandı..

Maçka Parkı’nda tünel projesini durdurma çağrısı!

İstanbul 2 Numaralı Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu, gündemden düşmeyen Maçka Parkı’nda incelemelerde bulundu. Kurul, İBB’ye projeyi durdurma çağrısı yaptı.

Maçka Parkı'nda imar değişikliği memnun etmedi!

Dolmabahçe- Levazım-Baltalimanı- Ayazağa Tünelleri Projesi'nin imar planı değişti. Tünel'in çıkışı Maçka Parkı'ndan olmayacak. Yeni plan için tünelin iç kısmında güzergah değişikliği yapıldığını ve tünelin çıkış kısmında bir değişiklik yapılmadığını iddia edildi.

Maçka Parkı çevresinde yapılan düzenlemeler mecliste!

Maçka Parkı çevresinde tünel inşaatı sebebiyle yapıldığı iddia olunan düzenlemeler meclis gündemine taşındı. Konu ile ilgili olarak CHP İstanbul Milletvekili Gülay Yedekci, yazılı soru önergesi hazırladı..

Maçka Parkı havadan görüntülendi!

İstanbul’da, altından tünel geçirilmesi planlanan Maçka Parkı havadan görüntülendi. 138 bin 971 metrekareli yeşil alana sahip parkın önemi fark edildi.

Maçka Parkı için toplanan imza İBB'ye verildi!

Dolmabahçe-Levazım-Baltalimanı-Ayazağa Tünelleri Projesi kapsamında imara açılacak Maçka Parkı için toplanan imzalar İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne verildi.

Maçka Parkı imar planına 2 bin dilekçeyle itiraz!

Maçka Parkı'nı savunmak isteyen vatandaşlar, imar planına karşı topladıkları 2 bin itiraz dilekçesini İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne teslim etti.

armani maçka residence beşiktaş adres Haberi

armani maçka residence beşiktaş adres

Beşiktaş Armani Maçka Rezidans Evleri,İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş Maçka'da inşa ediliyor. Armani Maçka Rezidans Evleri projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor. Giorgi Armani imzası bulunan projede bir çok sosyal olanak da bulunuyor. spor alanları, sauna, güneşlenme terası, oyun alanları ve Türk hamamı ve benzeri olanaklar bunlardan sadeec bir kaçı olarak belirlendi.


Armani Maçka Rezidans Beşiktaş adres bilgilerine göre proje tam olarak Beşiktaş Maçka'da konumlandırılıyor. Maçka Parkı'na 3 dakika mesafede hayata geçirilen Armani Maçka Rezidans Evleri toplamda 170 konutu bünyesinde barındırıyor.


Armani Maçka Rezidans satılık daire fiyatları 2 milyon 250 bin dolardan başlıyor.


Armani Maçka Rezidans Beşiktaş teslim tarihi!


Projede teslimler hemen gerçekleştiriliyor. 


Armani Maçka Rezidans fiyatları!


Beşiktaş Maçka'da konumlandırılan projede...