arnavutköy satılık tarla

arnavutköy satılık tarla

T.C. Gaziosmanpaşa Satış Memurluğu, İstanbul ili, Arnavutköy ilçesi, Dursunköy Mahallesi'nde yer alan 2 tarlayı 46 milyon 655 bin 890 TL'ye icradan satıyor...

Arnavutköy'de 29.2 milyon TL'ye icradan satılık tarla!

T.C. Gaziosmanpaşa 2. İcra Dairesi, İstanbul ili, Arnavutköy ilçesi, Hadımköy Mahallesi'nde yer alan tarlayı 29 milyon 197 bin 300 TL'ye icradan satıyor...

İstanbul'da 3 ilçede 55 milyon TL'ye satılık 4 gayrimenkul!

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, 3 ilçedeki 4 gayrimenkulü satışa sunuyor..

Amavutköy'de arsa fiyatları uçtu!

Kanal İstanbul, 3. Havalimanı, 3. Boğaz Köprüsü yolu gibi projelerin odak noktası Amavutköy'de arsa fiyatları 2 yılda 10 kat arttı. İlçedeki ruhsatsız binalar yıkılmaya başlandı

İstanbul Arnavutköy'de icradan 2.3 milyon TL'ye tarla!

İstanbul Gaziosmanpaşa, Arnavutköy İlçesinde bulunan tarlanın satışı icradan 2 milyon 375 bin TL'ye ihale edilecek.

Gönen'de satılık tarla fiyatları üç kat arttı!

Yalova bölgesinden bir çok tarım üreticisi Gönen'in çevre köylerine gelerek meyve fidancılık işi için yer almaya ya da kiralamaya başladılar. Artan talepler doğrultusunda kivi ekili bu bölgelerdeki satılık tarla fiyatları yükseldi. 

Çamlık 360 Kurtköy satılık!

Çamlık 360 Kurtköy satılık daire tipleri arasında 2,5+1'dan 5+1,5'a kadar farklı seçenekler yer alıyor. Toplamda 540 adet bağımsız birimden oluşan projenin 2018 yılında teslim edilmesi öngörülüyor.

Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy satılık!

Toplam 130 adet dairenin yer aldığı projede teslimler 2017 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy satılık daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı.

Concord İstanbul Kadıköy satılık daire!

Concord İstanbul Kadıköy satılık daire tipleri arasında 1+0'dan 3+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Toplam 1.175 adet konuttan oluşan projede satışlar devam ediyor.

İmga İnşaat Kurtköy satılık daire!

İmga İnşaat Kurtköy satılık daire tipleri arasında 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. 4 blok halinde yükselecek proje konut, otel, dükkan ve ofislerden meydana geliyor.

Selenium Retro Ataköy satılık daire!

Selenium Retro Ataköy satılık daire tipleri arasında 1+1 ve 2+1'ler yer alıyor. Ön talep süreci devam eden projede firma bünyesinde 18 ay vade imkanı sağlanıyor.

Business İstanbul Kadıköy satılık!

Business İstanbul Kadıköy satılık ofis alanları 79 metrekareden başlıyor. Tamamı peşin alımlarda yüzde 3 indirim yapılan proje toplam 6 blok halinde inşa ediliyor.

Pırlanta Göztepe Kadıköy satılık!

Pırlanta Göztepe Kadıköy satılık daire alanları 62 metrekareden başlıyor. Toplamda 446 adet daire ve 34 adet mağazadan oluşan projenin 2017 yılı içerisinde teslim edilmesi öngörülüyor.

Pırlanta Feneryolu Kadıköy satılık!

Satış süreci devam eden Pırlanta Feneryolu Kadıköy satılık daire alanları 122 metrekareden başlıyor. Erkan İnşaat imzası ile inşa edilen proje tek blok halinde hayata geçiriliyor.

Gülpark Suits Sefaköy satılık daire!

Gül Yapı, Çebi Yapı ve Liv Yapı imzası taşıyan proje TEM’e 4.5 kilometre mesafede bulunuyor. Gülpark Suits Sefaköy satılık daire tipleri 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı.

5.Levent Alibeyköy satılık daire!

Daire büyüklüklerinin 50 metrekareden başladığı projede 2 adet okul, 2 adet cami bulunuyor. 5.Levent Alibeyköy satılık daire tipleri 1+1'den 4+1' e kadar farklılık gösteriyor.

5. Levent Alibeyköy satılık!

5. Levent Alibeyköy satılık daire alanları 50 ile 200 metrekare arasında değişiyor. Lansmana özel ayrıcalıklı fiyatlar ile satışlarına devam eden proje 1 milyar 800 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor.

Kasaba 3. Etap Çekmeköy satılık ev!

Toplam 160 bin metrekare arsa alanında yükselen projede villa tipleri 4+1 ve 6+1 olarak dizayn edildi. Kasaba 3. Etap Çekmeköy satılık ev teslimleri 2017 yılı olarak planlandı.

arnavutköy satılık tarla Haberi

arnavutköy satılık tarla

T.C. Gaziosmanpaşa Satış Memurluğu tarafından, İstanbul ili, Arnavutköy ilçesi, Dursunköy Mahallesi'nde yer alan 2 tarla 46 milyon 655 bin 890 TL'ye icradan satışa çıkarıldı. Gayrimenkullerin satış ihalesi 19 Ocak 2022 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

İlan metni:

T.C. GAZİOSMANPAŞA 1. (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2021/14 SATIŞ

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : İstanbul İl, Arnavutköy İlçe, 110 Ada, 7 Parsel, DURSUNKÖY Mahalle/Köy, Arnavutköy İlçesi Dursunköy Mahallesinde bulunan 110 ada 7 parsel sayılı 37.607,71 m2 miktarındaki tarla idari olarak da Dursunköy İdari sınırları içerisinde kalmaktadır. Taşınmazlara ulaşım Dursunköy merkezinden, Dursunköy-Yassıören yolu üzerinden sağlanmaktadır. Dursunköy merkezinden, Dursunköy Yassıören yolu üzerinden devamla gidilirken yaklaşık 1.300 metre ilerledikten sonra sola dönülerek yokuş yukarı...