Asmalı Bahçeler bahçeşehir

Asmalı Bahçeler bahçeşehir

Dekar DK imzasıyla yükselen Asmalı Bahçeler projesi İstanbul Bahçeşehir'de hayata geçiriliyor. Fiyatları 541 bin TL'den başlayan projenin daire alanları ise 119 metrekareden başlıyor.

Asmalı Bahçeler Bahçeşehir'de fiyatlar güncellendi! 541 bin TL'ye 2+1!

Daire fiyatlarının güncellendiği Asmalı Bahçeler Bahçeşehir projesinde yer alan konut seçeneklerinin fiyatları 541 bin 360 TL'den başlıyor. Projede daireler 2+1'den bahçe ve dublekslere kadar değişiklik gösteriyor.

Asmalı Bahçeler'de 556 bin 500 liraya 2+1!

Dekar DK tarafından hayata geçirilen Asmalı Bahçeler projesi Bahçeşehir ’de yükseliyor. Asmalı Bahçeler Bahçeşehir projesinde yer alan 2+1 dairelerin fiyatları 556 bin 500 liraya başlıyor.

Asmalı Bahçeler Bahçeşehir'de 867 bin TL'ye 4+1 dubleks!

183 metrekarelik 4+1 dublekslerin fiyatlarının 867 bin liradan başlangıç gösterdiği Asmalı Bahçeler Bahçeşehir projesinde Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası özel proje konut kredisi olanakları sunuluyor.

Asmalı Bahçeler'de yüzde 5 peşin kampanyası!

Dekar DK Konut tarafından İstanbul Bahçeşehir'de inşa edilen ve ilk etabı 8 ay sonra teslim edilmeye başlanılacak Dekar Asmalı Bahçeler projesinde yeni kampanya başlatıldı.

Asmalı Bahçeler Bahçeşehir'de yeni kampanya!

Dekar DK tarafından Bahçeşehir 'de inşa edilen Dekar Asmalı Bahçeler 'de yeni bir satış kampanyası başlatıldı. Projede daire alanları 119 metrekareden başlayarak 188 metrekareye kadar çıkıyor.

Asmalı Bahçeler 2. etapta 520 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Asmalı Bahçeler Evleri projesi Dekar DK imzası ile hayata geçiriliyor. İstanbul Bahçeşehir 'de yükselen Asmalı Bahçeler projesi daire teslimlerinin 2016 yılı Haziran ayında gerçekleşmesi öngörülüyor.

Dekar Asmalı Bahçeler'de 2+1 bahçe katı daireler 520 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

İstanbul Bahçeşehir 'de Dekar Yapı tarafından hayata geçirilen proje Dekar Asmalı Bahçeler Bahçeşehir yüzde 1 KDV oranı ile 50 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Asmalı Bahçeler Bahçeşehir 2. etapta 583 bin 780 TL'ye 3+1 dubleks!

141 metrekare alana sahip 3+1 dublekslerin fiyatlarının 583 bin 780 TL'den başladığı Asmalı Bahçeler Bahçeşehir 2. etapta teslimler ise 2016 yılının Haziran ayı içerisinde yapılacak.

Asmalı Bahçeler satış ofisi iletişim!

Banka kredisi ile ödeme yapılabilen Bahçeşehir Asmalı Bahçeler projesi 2 oda 1 salondan 5 oda 1 salona kadar farklı altenatiflerde konutlardan oluşuyor. İşte Asmalı Bahçeler satış ofisi iletişim bilgileri...

Asmalı Bahçeler konut fiyatları!

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de hayata geçirilen Asmalı Bahçeler konut projesi Dekar DK imzası taşıyor. Projede banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor. İşte Asmalı Bahçeler Konut fiyatları...

Asmalı Bahçeler'de fiyatlar 522 bin TL'den başlıyor!

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda Bahçeşehir'de Dekar DK imzasıyla hayata geçirilen Asmalı Bahçeler projesinde dairelerin fiyatlar 522 bin 170 TL'den başlangıç gösteriyor. Projede ilk etap teslimleri Aralık 2015'te yapılması planlanıyor.

Asmalı Bahçeler'de 520 bin TL'ye 2+1!

İstanbul Avrupa Yakası'nda Dekar DK imzasıyla hayata geçirilen Asmalı Bahçeler projesinin ilk etabında 228 adet daire bulunuyor. Projede yer alan 2+1 dairelerin fiyatları 520 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Asmalı Bahçeler Bahçeşehir'de 487 bin TL'ye! Banka kredili ödemelerle!

487 bin TL 'den başlayan fiyatlarla satışların yapıldığı Asmalı Bahçeler Bahçeşehir projesinde ödemeler banka kredisi ile yapılıyor. Projenin ilk etabında toplam 228 daire yer alıyor.

Asmalı Bahçeler Bahçeşehir iletişim!

İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir'de inşa edilen Asmalı Bahçeler Evleri toplamda 650 adet daireden meydana geliyor. Satış süreci devam eden Asmalı Bahçeler Bahçeşehir iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Asmalı Bahçe Şehir'in son etabı satışa çıktı!

Dekar Yapı imzalı Asmalı Bahçe Şehir projesinin son etabı satışa çıktı. Projede 15 yıla kadar yüzde 0,64 kredi faiziyle ev sahibi olunabiliyor.

Asmalı Bahçeşehir'de son etap satışları başladı!

Ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev projeleri geliştirme konusunda gayrimenkul sektörünün öncü markası olan Dekar Yapı, Bahçeşehir’deki projesi Asmalı Bahçe Şehir’in son etap satışlarını gerçekleştiriyor. 

Asmalı Bahçeşehir'de 3. Etap teslimleri başladı!

Dekar Gayrimenkul A.Ş’nin Demiröz Grup ortaklığı ile hayata geçirdiği ve bugüne kadar inşa ettiği en büyük bahçeli konut projesi olan “Asmalı Bahçe Şehir’de 3. etap teslimleri başladı. 

Asmalı Bahçe Şehir'de yüzde 0,89 faizle ev sahibi olma fırsatı!

Asmalı Bahçe Şehir projesi,  en büyük bahçeli konut projesi olarak sektörde yerini aldı. Projenin, Halkbank, Yapı Kredi ve İş Bankası ile gerçekleştirdiği anlaşma sonucu faiz oranları yüzde 0,89’a indirildi…

Asmalı Bahçe Şehir'in ikinci etabı teslim edildi!

91 bin metrekare büyüklüğünde bir arazide hayata geçirilen Asmalı Bahçe Şehir!de ikinci etap konut teslimleri başladı...

Asmalı Bahçe Şehir’de fiyatlar 690 bin TL'den başlıyor!

Dekar Gayrimenkul’un Demiröz grup ortaklığı ile hayata geçirdiği en büyük bahçeli konut projesi “Asmalı Bahçe Şehir ’de, 690 bin TL’den başlayan fiyatlarla hemen teslim bahçeli evlere kira öder gibi sahip olunabiliyor. 

Asmalı Bahçe Şehir ilk etap teslimleri zamanında başladı!

Dekar Gayrimenkul A.Ş.’nin Demiröz Grup ortaklığı ile inşa edilen Asmalı Bahçe Şehir'de ilk etap teslimleri tam zamanında başladı. 

Asmalı Bahçe Şehir'de 36 ay vade farksız kampanya!

Dekar Gayrimenkul’un Demiröz grup ortaklığı ile inşa ettiği ve bugüne kadar hayata geçirdiği en büyük bahçeli konut projesi “Asmalı Bahçe Şehir”de, 36 ay sıfır faiz kampanyası başladı.  

Asmalı Bahçe Şehir'de kredi faizleri sabitlendi!

Asmalı Bahçe Şehir projesinde banka kredisi faizi yüzde 0.99’da sabitlendi. Ayrıca sabitlenen fiyatlar üzerinden konut alımı yapanlara, ayrıca yüzde 10 indirim imkanı sağlanacak..

Asmalı Bahçe Şehir 2018 fiyat listesi!

Asmalı Bahçe Şehir 2018 fiyat listesi peşinde minimum 614 bin TL'den başlıyor. Proje Bahçeşehir'de altı etap olarak hayata geçirildi...

Asmalı Bahçe Şehir liste fiyatları yüzde 15 indirimli! 

Bahçeli yaşam alanları sunan Asmalı Bahçe Şehir projesinde peşin ödemelerde liste fiyatları üzerinden yüzde 15 indirim sağlanıyor. İstanbul Bahçeşehir'de hayata geçirilen projede fiyatlar minimum 614 bin TL'den başlıyor...

Asmalı Bahçe Şehir fiyat listesi!

Toplamda 499 adet daireden meydana gelen Asmalı Bahçe Şehir'de peşin alımlarda ve kredi ertelemesiz banka kredili alımlarda liste fiyatı üzerinden yüzde 20 indirim uygulanıyor..

Asmalı Bahçe Şehir'de kredi erteleme kampanyası!

Asmalı Bahçe Şehir Konut Projesi Dekar Gayrimenkul ve Demiröz Ortaklığı tarafından İstanbul Bahçeşehir'de inşa ediliyor. Projede kredi erteleme kampanyası ile lansmana özel cazip ödeme seçenekleri sunuluyor...

Asmalı Bahçeler bahçeşehir Haberi

Asmalı Bahçeler bahçeşehir

Dekar DK tarafından hayata geçirilen Asmalı Bahçeler Başakşehir projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 4 oda 2 salon ve 5 oda 1 salon ile bahçe katı ve dubleksler gibi konut seçenekleri bulunuyor.


İstanbul Bahçeşehir'de inşa edilen Bahçeşehir Asmalı Bahçeler projesinde tenis kortu, seyir terası, yürüyüş parkurları, basketbol sahaları, bisiklet yolları, oyun alanları ve futbol sahası gibi sosyal olanaklar bulunuyor.


50 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Dekar DK Asmalı Bahçeler projesinde bahçe alanları 30 ila 300 metrekare arasında değişiyor. Daire alanları 119 ila 188 metrekare arasında değişen projenin 2.etabında toplam 228 daire yer alıyor.


Dekar Yapı Asmalı Bahçeler projesinde 119 metrekarelik 2+1 dairelerin fiyatları 541 bin TL,141 metrekarelik 3+1 dublekslerin fiyatları 627 bin TL,...