12 / 08 / 2022

Autogross İstanbul fiyat 2022

Autogross İstanbul fiyat 2022

İstanbul’un en merkezi OTOAVM'sinde satışlar başladı. Fiyatları 12 milyon Türk Lirası'ndan başlayan dükkanlar için 18 taksit imkanı sunuluyor.

Dumankaya Ritim İstanbul fiyat listesi!

Dumankaya Ritim İstanbul fiyat listesine göre projede daireler 276 bin TL'den başlıyor. 114 tane ofisin de yer aldığı projede dairelerin alanları 43 ile 356 metrekare arasında değişiyor.

Oryataş İnşaat Oryapark İstanbul fiyat!

Oryataş İnşaat Oryapark İstanbul fiyat listesi dairelerin konum ve büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire tiplerinin yer aldığı projede banka kredisi ile ödeme yapabilabiliyor.

Beylikdüzü Botanica İstanbul fiyat listesi!

Beylikdüzü Botanica İstanbul fiyat listesine göre 1+1 daireler 266 bin TL'den başlıyor. Marmara Park AVM'nin karşısında yükselen proje de daireler Aralık 2016 yılında teslim edilecek.

Botanica İstanbul fiyat listesi!

Botanica İstanbul fiyat listesine göre daireler 266 bin TL'den başlıyor. Toplam 522 adet daireden oluaşn projede dairelerin tipleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 olarak dizayn edildi. Proje İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde yükseliyor.

Oryapark İstanbul fiyat listesi!

Oryapark İstanbul fiyat listesine göre daireler 471 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Daire teslimlerinin Aralık 2016'da yapılacağı projede toplam 526 adet daire bulunuyor.

Oryapark İstanbul fiyat listesi!

Oryapark İstanbul fiyat listesi dairelerin konum ve büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor. İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye'de inşa edilen projede toplam 526 adet konut yer alıyor.

Ümraniye Oryapark İstanbul fiyat!

Ümraniye Oryapark İstanbul fiyat listesi daire tiplerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Oryataş İnşaat imzası ile hayata geçirilen proje 6 Nisan Pazartesi günü görücüye çıkacak.

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul fiyat!

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul fiyat listesi dairelerin konum ve büyüklüklerine göre değişiyor. Piyalepaşa Gayrimenkul imzası ile yükselen proje 800 milyon dolar yatırım bedeliyle inşa ediliyor.

Nlogo İstanbul fiyat!

Nlogo İstanbul fiyat listesi kapsamında daire fiyatları 159 bin TL'den başlangıç gösteriyor. İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta hayata geçirilen proje toplam 2 bin 550 adet daireden meydana geliyor.

Minopolis İstanbul fiyat 2015!

Minopolis İstanbul fiyat 2015 kısmından önce Marmara Forum'da yer alan Minopolis hakkında biraz bilgi verelim. Minopolis İstanbul'a 4 ila 14 yaş arası çocuklar gidebiliyor.

Başakşehir Mall of İstanbul fiyat listesi!

Başakşehir Mall of İstanbul fiyat listesine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. İkitelli Mall of İstanbul projesi toplam 1.114 adet konut ve 350 adet mağazadan meydana geliyor...

Küçükçekmece Tema İstanbul fiyat listesi!

Küçükçekmece Tema İstanbul fiyat listesi kapsamında daire fiyatları 300 bin TL'den başlıyor Projedeki dairelerin teslimleri Temmuz 2015 tarihinde gerçekleşecek. Projede 3 bin 610 tane daire yer alıyor.

Esenyurt Hep İstanbul fiyat!

Esenyurt'ta hayata geçirilen Hep İstanbul satışları devam ediyor. 26 blok olarak inşa edilen projede banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor. İşte Esenyurt Hep İstanbul fiyat...

Autogross İstanbul fiyat 2022 Haberi

Autogross İstanbul fiyat 2022

Bakırcı Yapı ile Altınbaş Holding, "Türkiye'nin yeni, İstanbul'un en merkezi OTOAVM'si" sloganı ile Autogross İstanbul'u hayata geçirmek amacıyla iş birliğine gitti. 

TEM Otoyolu Mahmutbey kavşağında bulunan Altınbaş Holding'e ait arazide Bakırcı Yapı tarafından tasarlanan Autogross İstanbul, kentin merkezinde sektörün bütün gereksinimlerini giderecek, hem galericiler hem de ziyaretçiler kapsamında önemli bir deneyim sağlayacak. 

2023'ün sonunda, Cumhuriyetin 100'üncü yılı kutlamalarına kadar bitirilecek olan proje, 3 milyar TL yatırım değeri ve 5 bin 500 araç kapasitesi ile sektörün yeni merkezi haline gelecek. Toplam 11 kattan meydana gelen projede 100 ila 1.500 metrekare arasında değişiklik gösteren 179 adet mağaza satışa çıkarılacak. Çok yüksek sayıda ön taleple karşılaşılan projede satışlar bugünden itibaren başladı. 

İşte projeyle ilgili merak edilen tüm detaylar...

  - "Herkes için cazip bir yatırım aracı"

Altınbaş Holding...