Babacan Port Royal kampanya

Babacan Port Royal kampanya

Babacan Holding'ten, 180 ay vadeli 0,64 faiz oranı ile 12 ay geri ödemesiz konut kredisi kampanyasına ek olarak Babacan Port Royal'de, yüzde 5 peşinat ve yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor...

Babacan Port Royal'de kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Babacan Port Royal'de 1 oda 1 salon daireler 3 bin 800 TL'den, 2 oda 1 salon daireler 5 bin 200 TL'den ve 3 oda 1 salon daireler 8 bin 300 TL'den başlayan taksitlerle satılıyor.

Babacan Port Royal'de ödeme planını kendin oluştur!

Yeşilköy Havalimanı'nın karşısında yer alan Babacan Port Royal projesinde "ödeme planını kendin oluştur" dönemi başladı.

Babacan Port Royal’de 40 ay 0 faiz fırsatı!

Babacan Holding tarafından inşa edilen Babacan Port Royal’de lansman fırsatları devam ediyor. Projeden ev almak isteyenlere yaza özel 40 ay sıfır faiz ya da yüzde 17 net indirim fırsatı sunuluyor.

Babacan Port Royal’de 15 günde 155 daire satıldı!

Güvenli ve lüks konut projelerine imza Babacan Holding, bölgesinin en iddialı ve en prestijli projesi olan ‘Babacan Port Royal’in lansmanından sonra 15 gün içerisinde 155 konutun satışını gerçekleştirdi.

Babacan Port Royal'de lansman öncesi son fırsat!

Babacan Port Royal’de ön talep sürecindeki fiyat avantajı devam ediyor. 50 ay sıfır faiz avantajıyla satışa sunulan ‘Babacan Port Royal, yatırımcının karşısına lansman öncesi kaçırılmayacak fırsatlarla çıkıyor.

Babacan Port Royal'de 0.59 faiz 120 ay vadeyle!

Babacan Holding'in Sefaköy'de hayata geçirdiği Babacan Port Royal projesi, 801 daire ve 80 ticari üniteden meydana geliyor. Babacan Port Royal'de daireler 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edildi..

Babacan Port Royal'de 50 ay 0 faiz fırsatı!

Babacan Holding'in Sefaköy'de hayata geçirdiği Babacan Port Royal'de ön talep fırsatları devam ediyor. Dolarını bozdurup getirene yüzde 20 indirimin sağlandığı projede 50 ay 0 faiz imkanı da sunuluyor.

Babacan Port Royal'de ön talep fırsatları devam ediyor!

Babacan Holding tarafından hayata geçirilen Babacan Port Royal'den ev almak isteyenlere yeni bir kampanya sunuluyor. Satılık daire fiyatları 277 bin TL'den başlıyor..

Babacan Port Royal'de 50 ay 0 faizle ev sahibi olma imkanı!

Babacan Holding, Babacan Port Royal'den ev almak isteyenler için yeni bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında Babacan Port Royal'de 50 ay 0 faizle ev sahibi olunabiliyor..

Babacan Port Royal'de teslimler başlıyor!

Babacan Holding, küresel salgına rağmen, inşaat çalışmalarına devam ederek, Küçükçekmece E-5 üzerinde inşa edilen Babacan Port Royal'de ilk etap teslimlerine başladı.

Babacan Port Royal'de yüzde 15 indirim fırsatı!

Babacan Holding’in Babacan Port Royal projesinde yüzde 15 indirim imkanı sunuyor...

Babacan Port Royal'de yüzde 5 peşinat ve yüzde 15 indirim fırsatı!

Babacan Holding'ten, 180 ay vadeli 0,64 faiz oranı ile 12 ay geri ödemesiz konut kredisi kampanyasına ek olarak Babacan Port Royal'de, yüzde 5 peşinat ve yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor...

Babacan Port Royal'de kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Babacan Port Royal'de 1 oda 1 salon daireler 3 bin 800 TL'den, 2 oda 1 salon daireler 5 bin 200 TL'den ve 3 oda 1 salon daireler 8 bin 300 TL'den başlayan taksitlerle satılıyor.

Babacan Port Royal'de satışlar başladı!

Babacan Yapı tarafından İstanbul Küçükçekmece E5 üzerinde, eski havalimanı karşısında inşa edilen Babacan Port Royal’in satışları başladı.

Babacan Port Royal'de yüzde 0.79 faizli ödeme seçeneği!

Babacan Holding, Babacan Port Royal'de müşterilerine firma bünyesinde 45 bin TL peşinat ve 4 bin 500 TL taksitle veya yüzde 5 peşinat, 120 ay vadeli yüzde 0,79 faizli banka kredisi ile ödeme seçeneği imkanı veriyor…

Babacan Port Royal’de 60 ay yüzde sıfır faiz fırsatı!

Babacan Holding, bölgesinin prestij sembolü projesi Babacan Port Royal’den konut sahibi olmak isteyenlere özel benzersiz bir kampanya başlattı. Babacan Port Royal’de 60 ay yüzde sıfır faiz fırsatı ile daire sahibi olunabiliyor. 

Babacan Port Royal'de teslimler 2019 Eylül'de başlıyor!

Babacan Port Royal'de teslimler 2019 Eylül'de başlıyor... Fiyatların 341 bin TL'den başladığı projede 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor. 

Babacan Port Royal iletişim bilgisi!

Babacan Port Royal iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. 814 konut ve 37 adet ticari birimden meydana gelen proje Babacan Yapı imzasını taşıyor.

Babacan Port Royal fiyatları 2018!

Sefaköy'de Babacan Holding tarafından hayata geçirilen Babacan Port Royal projesinde toplamda 814 konut ve 37 adet ticari birim bulunuyor. İşte, Babacan Port Royal fiyatları 2018... 

Babacan Port Royal ve Babacan Premium'da 84 ay 0 faiz!

Babacan Holding, Yeşilköy Havalimanı karşısında yer alan ‘Babacan Port Royal’ ve Beylikdüzü E5 üzerinde inşa edilen ‘Babacan Premium’da faizleri sıfırladı. 

Babacan Port Royal fiyatları ne kadar?

Babacan Port Royal projesi Sefaköy'de Babacan Holding tarafından hayata geçirildi. Peki Babacan Port Royal fiyatları ne kadar?

Babacan Port Royal teslim bilgisi!

Babacan Port Royal teslim bilgisi için haberimizi inceleyebilirsiniz. Babacan Port Royal projesinde fiyatlar 279 bin TL'den başlıyor...

Babacan Port Royal kampanya Haberi

Babacan Port Royal kampanya

Babacan Holding, 180 ay vadeli 0,64 faiz oranı ile 12 ay geri ödemesiz konut kredisi kampanyasına ek olarak Babacan Port Royal'de, yüzde 5 peşinat ve yüzde 15 indirim imkanı sunuyor.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Babacan Yapı'dan yapılan açıklamada, Küçükçekmece E-5 üzerinde, eski havalimanı karşısında konumlanan Babacan Port Royal projesinde, ilk etap teslimlerinin Ağustos 2020'de başlayacağı ve projede tapuların hazır olduğu belirtildi. 

Mimari tasarımı dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup imzasyla yükselen proje, toplam 5 blokta 814 daire ve 50 adet ticari üniteden oluşuyor. Projede alan büyüklükleri 37 ila 212 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. 

Şehrin merkezinde yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde kamuya ait yeşil parka komşu projede ayrıca geniş yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları...