30 / 06 / 2022

Bağ Pastanesi kimin

Bağ Pastanesi kimin

Bağ Pastanesi'nin eski sahipleri borçları nedeniyle icraya düşmüş. Pastane zinciri ve isim haklan da icradan satışa çıkmış. Sancaktepe şubesinin sahibi Murat Macun da ihaleye girmiş ve ihaleyi alarak bayisi olduğu zincirin sahibi olmuş.

Murat Macun, Bağ Pastanesi'ni icradan almış!

Bağ Pastanesi'nin eski sahipleri borçları nedeniyle icraya düşmüş. Pastane zinciri ve isim haklan da icradan satışa çıkmış. Sancaktepe şubesinin sahibi Murat Macun da ihaleye girmiş ve ihaleyi alarak bayisi olduğu zincirin sahibi olmuş.

AK Parti'nin İBB Başkan adayı Mevlüt Uysal!

Kadir Topbaş'ın istifasından sonra boşalan İBB başkanlık koltuğuna kimin geleceği merak konusu. AK Parti başkan adayının Mevlüt Uysal olduğunu açıkladı.

Venara Bağcılar kimin?

“Şehrin Kalbinde, Standartların Çok Ötesinde” sloganıyla basına tanıtılan Venara Bağcılar projesi 422 konuttan meydana gelecek. Peki Venara Bağcılar kimin?

Hoşdere Semt Bahçekent kimin?

Toplam 669 daire ve 24 dükkandan meydana gelen Semt Bahçekent projesinde daire fiyatları metrekare birim bazında 2 bin 950 TL'den başlıyor. Peki Hoşdere Semt Bahçekent kimin?

Bakırköy Ofis Karat kimin?

Ön satışların başladığı Bakırköy Ofis Karat projesi Emlak Konut'un dün başlattığı "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" isimli konut satış kampanyasına katıldı. Peki Bakırköy Ofis Karat kimin?

Ümraniye Modda Senkron kimin?

Toplam 168 daire ve mağazalardan meydana gelen Modda Senkron projesinde ön satışlar başladı. Peki Ümraniye Modda Senkron kimin?

Kuzeyşehir İzmir kimin?

Toplam 397 adet daireden meydana gelen İzmir Kuzeyşehir projesinde ev fiyatları 266 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Peki Kuzeyşehir İzmir kimin?

Mehmet Sucu: Plan kimin için değişiyor?

Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısının ikinci oturumu Belediye Başkanvekili Osman Toprak başkanlığında Çetin Emeç toplantı salonunda yapıldı. CHP meclis üyesi Mehmet Sucu itiraz etti. “Plan kimin için değişiyor?” diye sordu

İnşaat ruhsatı kimin adına çıkar?

Bir binanın inşaat çalışmalarına başlanılabilmesi verilen inşaat ruhsatı gerekli belgeler ile belediyeye yapılacak başvuru sonrasında alınabiliyor. Peki, inşaat ruhsatı nasıl verilir? İnşaat ruhsatı kimin adına çıkar?

Veraset ilamı başvuru dilekçesi!

Yasal olarak kimin mirasçı olduğunu kimin olmadığını gösteren veraset ilamı başvuru dilekçesi için haberimizi inceleyebilirsiniz...

İnci Pastanesi Beyoğlu Mis Sokak'ta yeniden açılıyor!

Geçtiğimiz hafta kapanan 68 yıllık İnci Pastanesi, Beyoğlunda başka bir adreste yeniden açılacak...

Selçuk Ural'ın başı kira ve aidatları nedeniyle dertte!

Ali Eyüpoğlu, Milliyet Gazetesi'ndeki bugünkü köşesinde 'Kiracı Selçuk Ural'a ev sahibinden dava!' başlıklı yazıyı kaleme aldı. Kimin haklı, kimin haksız olduğu, yargının işi...

Ali Sami Yen'in yıkımı başladı!

Futbolumuzun karakutusunun yıkımına başlandı. 75 gün sonra yerinde yeller esecek Ali Sami Yen'i hasta yatağında görünce, kulağımızda tezahüratlar acı şekilde yankılandı. Yıkım ekibiyle konuşurken, ilk 'darbeyi kimin vurduğunu' da öğrenmiş olduk...

Bağ Pastanesi kimin Haberi

Bağ Pastanesi kimin

Dergimizi takip edenler hatırlayacaklardır, önceki hafta Bağ Pastanesi'nin sessiz sedasız el değiştirdiğini yazmıştık. Haberimizde kuruluşu 1960'a dayanan pastanenin sahibi Aydın Ildız'ın, Bağ Pastanesi'ni mağazaları, isim hakkı ve üretim tesisiyle birlikte Sancaktepe şubesinin sahipleri Macun Ailesi'ne sattığını yazmıştık.

Ama işin aslı öyle değilmiş.

Para'dan Çiğdem Yücesoy Subaşı'nın öğrendiğine göre, olay şöyle gelişmiş. Pastanenin eski sahipleri borçları nedeniyle icraya düşmüş. Pastane zinciri ve isim haklan da icradan satışa çıkmış. Sancaktepe şubesinin sahibi Murat Macun da ihaleye girmiş ve ihaleyi alarak bayisi olduğu zincirin sahibi olmuş.

Macun aslında iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteriyor. Pastane bayiliğine dört yıl önce finans kökenli eşi Birgül Macun için girmiş ve Sancaktepe bayiliğini almış. Macun, "Dört yıl önce bayilik sözleşmesi imzalarken 'Gün gelecek Bağ Pastanesi'nin sahibi olacaksın' deseler güler geçerdim" diyor.

Macun,...