bahçelievler Code İstanbul

bahçelievler Code İstanbul

Ödemelerinin banka kredisi ile ya da firma bünyesinde yer alan seçenekler ile yapılabildiği Bahçelievler Code İstanbul adres bilgilerini haberimizde görebilirsiniz. Projede, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler yer alıyor.

Yazıcıoğlu Bahçelievler’e “Site” yapacak! Yeni proje!

Bahçelievler Code İstanbul projesini bugün satışa sunan Yazıcıoğlu İnşaat, 1 ay sonra bölgede yeni bir projenin daha temelini atacak. Bahçelievler Atatürk Caddesi üzerinde konumlanacak Site İstanbul projesinde resmi satışlar 3 ay sonra başlayacak…

Code İstanbul yarın satışa çıkıyor!

Gayrimenkul sektöründeki yenilikçi projelerini hayata geçirmeye devam eden Yazıcıoğlu İnşaat şimdi de Bahçelievler ve İstanbul' a damgasını vuracak yeni projesi Code İstanbul’ u satışa çıkarıyor...

MOD Bahçelievler’le metronun tüm avantajlarını kullanın!

MOD Bahçelievler, metroya sadece 200 metre mesafede yer alarak sakinlerine önemli bir avantaj sağlıyor. 2018 yılında hizmet vermeye başlayacak olan Ataköy-İkitelli metrosu ile MOD Bahçelievler’den İstanbul’un her noktasına ulaşım sorunsuz olacak.

Nef Bahçelievler'de daire fiyatları!

İstanbul Merter-Haznedar bağlantı yolu üzerinde yükselen Nef Bahçelievler projesinde avantajlı daire satışları devam ediyor. İşte, Nef Bahçelievler'de daire fiyatları..

Bahçelievler'de icradan 3.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Bakırköy 18. İcra Dairesi, İstanbul Bahçelievler'deki arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 3 milyon 501 bin 537 TL olarak belirlendi.

MOD Bahçelievler’de ön talep toplanıyor!

İstanbul’un en hızlı değer kazanan aksı Basın Ekspres üzerinde, Bahçelievler’de MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından geliştirilen MOD Bahçelievler’de ön talep toplama dönemi başladı.

Akif Mimarlık Mühendislik İnşaat Limited Şirketi İstanbul Bahçelievler Şubesi açıldı!

Akif Mimarlık Mühendislik İnşaat Limited Şirketi İstanbul Bahçelievler Şubesi 100 bin TL sermaye ile bugün açıldı.

Bahçelievler'de tahliye edilen bina çöktü!

İstanbul Bahçelievler Kocasinan Mahallesi Nurlu Sokak’ta bulunan bir bina yıkılma tehlikesine karşı tamamen tahliye edildi ve ardından çöktü. Zabıta ekipleri sokakta emniyet şeridi çekerek güvenlik önlemi aldı.

Bahçelievler'e kongre merkezi inşa ediliyor!

Bahçelievler’e, İstanbul’un en büyük Kongre Merkezlerinden biri inşa ediliyor. Kocasinan da 15.000 metrekarelik alanda inşasına başlanan Kongre Merkezi 5’i yer altına toplam 10 kattan oluşuyor...

Karat 34 Bahçelievler iletişim!

Karat 34 Bahçelievler iletişim için satış ofisiyle 0212 659 60 93 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. İstanbul Bahçelievler Yenibosna'da yükselecek projede konut ve ticari alanlar yer alıyor.

Emlak Konut Hoşdere ve Bahçelievler değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli Başakşehir İlçesi Hoşdere Mahallesi'nde Yer Alan 10 Adet Parsel ve İstanbul İli Bahçelievler İlçesi Yenibosna Mahallesi'nde Yer Alan 1 Adet Parsele ilişkin değerleme raporlarını yayınladı.

Bahçelievler Greenist'te yeni yıla özel kampanya!

İstanbul Bahçelievler’de 174 daireden oluşan butik proje Greenist, yeni yılı yeni evlerinde karşılamak isteyenlere özel kampanya uyguluyor. Greenist’ten daire sahibi olmak isteyenlere ekstra yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Code İstanbul Bahçelievler satışa çıkıyor!

Gayrimenkul sektöründeki yenilikçi projelerini gerçekleştirmeye devam eden Yazıcıoğlu İnşaat, şimdi de Bahçelievler ve İstanbul'a damgasını vuracak yeni projesi Code İstanbul'u satışa çıkarıyor..

Bahçelievler Greenist’te son daireler satışta!

İstanbul Bahçelievler’deki 174 daireden oluşan “kadın dostu” proje Greenist’te son daireler arsa fiyatlarıyla satışa devam ediyor.

Borsa İstanbul'un Bahçelievler’deki binası Avrupa'dan ödül aldı!

Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası’nın Bahçelievler’deki binası, en iyi ofis mimarisi dalında Avrupa'dan ödül aldı.

bahçelievler Code İstanbul Haberi

bahçelievler Code İstanbul

Bahçelievler Code İstanbul adres bilgilerini haberimizde görebilirsiniz. Proje, İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler'de inşa ediliyor. 2 bloktan oluşan Bahçelievler Code İstanbul projesinde 90 daire bulunuyor. 


İçinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçeneklerinin yer aldığı projede; Buhar odası, masa tenisi, kapalı yüzme havuzu, otopark, bilardo, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, sauna, 300 kişilik toplantı ve etkinlik alanı mevcut.


Bahçelievler Code İstanbul teslimleri 2014 Aralık'ta yapılacak.


Bahçelievler Code İstanbul adres bilgileri!


Bahçelievler Code İstanbul adres bilgilerine göre proje, Kocasinan Merkez Mahallesi Marmara Caddesi üzerinde yer alıyor. 


Banka kredisi ile ödemelerin yapılabildiği Bahçelievler Code İstanbul'da; konut büyüklükleri 43 metrekare ile 186 metrekare arasında farklılık gösteriyor.


Bahçelievler Code İstanbul adres bilgileri!


Kocasinan Merkez Mahallesi Marmara Caddesi No:41 A/B Bahçelievler/İSTANBUL


Telefon: 0212...